Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mindent muszáj akkor bevezetni...

Mindent muszáj akkor bevezetni, amikor a táblázatok írják?

Figyelt kérdés
Olyan random dolgok vannak benne, amiről pl még nem is hallottam (mi az isten az a paszternák?), meg sosem ettem szerintem (lenmagolaj??? Quinoa? Kuszkusz? Avokádó?) nem elég, ha az átlag emberi ételeket vezetem be, mondjuk amiből az ember tényleg szendvicset csinál reggel, meg ebédet főz, meg ilyenek? Pl ma ebédre párolt brokkoli, répa meg csirkemell...
2020. szept. 28. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Semmit se kötelező.Ez egy ajánlás
2020. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Avokadot en is csak 2 eve ettem eloszor, felnott letemre, es eddig is megvoltam nelkule.Nem kotelezo ezeket bevezetni, de mivel manapsag sokan esznek ilyesmiket, ezert nyilvan kellett, hogy szulessen rola egy ajanlas, hogy mikortol mehet.
2020. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor igazából ez annyi, hogy onnantól mehetNE, ha akarom. Én is felnőttként ettem egyetlen egyszer avokádókrémet egy leánybúcsún, azóta nem is láttam. :D mondjuk édesburgonyát EGYSZER SEM ETTEM MÉG. Azt sem tudom, hogy néz ki.
2020. szept. 28. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent ajanlom ezeket az eteleket, ha megtehetitek, kostoljatok meg. En imadom az edesburgonyat, avokadot, bulgurt, kuszkuszt,kolest, kicsit feldobjak az unalomig ismetelt kajakat. Teljesen mas mondjuk egy sult csirke edesburgonyapurevel, mint a szokasos dolgokkal :)
2020. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj az édesburgonyát én se ettem, míg a gyereknek nem adta, de nagyon finom.

Én amúgy már a végén nem néztem a táblázatot. 1 éves korára be lett neki vezetve minden

2020. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!