Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik! FET -re készülök mert...

Lombik! FET -re készülök mert az első sajnos nem sikerült 😞. Most 5 naposat kapok Vissza. Orvos elküldte táblázatot meg gyógyszert felirta meg gélt . Most akkor kell elkezdeni mikor megjön ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én oda telefonálnék inkább. Doki mondja meg pontosan. Ha Kaáliba jársz akkor a táblázaton rajta van, hogy melyik napon mit kell alkalmazni, és az adagolás is rajta szokott lenni. Sok sikert kívánok!
2020. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi igen kaaliba járok de telefonálok és nem veszik föl
2020. nov. 9. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Gyócer... szerintem most a vírus alatt ne terheld a rendszert feleslegesen.
2020. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már kis jártak iskolát van kettő nagy lányom ❤️ Milyen jó hogy te mindent észre veszel meg mindenkihez oda irsz hogy enyi lombik sikerült neked egyikhez volt fagyasztott másikhoz nem volt spontán terhes
2020. nov. 9. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: sikerült már elérni a dokit?
2020. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia igen most nem értem azt hogy ugye volt beültetés október 15 -én és megjött október 20 -ÁN ahogy kelet volna mert ugye szeptember 22 -én volt meg és mindig 28 napon jön meg és mindig pontos mos meg ma november 17 kelet volna de nem jött meg lehet hogy amit október 15 -én beültetek az meg marat ?
2020. nov. 19. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Nem hiszem, hogy megmaradt volna ha menstruáltál, de ha biztosra akarsz menni akkor csinálhatsz egy tesztet reggel. Valószínű azért késik, mert kaptál egy csomó hormont, és lehet kicsit megzavarta a szervezeted. De ha több nap eltelikakkor max hívd fel az intézetet, hogy ez mennyire normális.
2020. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!