Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nagyon félénk a lányom. Félek...

Nagyon félénk a lányom. Félek beadni bölcsibe, minden pillanatban aggódnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem fizetése kevés ahoz hogy egész hónapban enni tudjunk, albérletben lakunk, sajnos nagyon sok a kiadásunk. Ezért gondolkoztam azon hogy a másfél éves kislányomat be adnám szeptembertöl bölcsibe és én is válalnék valamilyen munkát. De sajnos nagyon félénk. Vidéken éltünk eddig. 3 hónapja költöztünk Budapestre. Mindig is nagyon félénk volt. Nélkülem egyáltalán nem marad sírás nélkül senkivel. Minden pillanatban aggódnék hogy sír e, jól van e, minden rendben van e, nem tudom hogy mit kellne tennem. Szerintetek egy nagyon félénk kislány megtudná ilyen korban szokni azt hogy hirtelen nincs mindent percben anya mellett?

2021. júl. 31. 20:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%
Kerdezo, ha muszaj, akkor muszaj. Nyugi, be fog szokni, altalaban a szuloknek nagyobb trauma a bolcsi, mint a gyereknek :)
2021. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a 6-os miért van lepontozva, mert a kérdés jogos. Ha még nem is történt meg a jelentkezés, és nem egy eldugott falusi bölcsiről van szó, akkor jó eséllyel helyet sem kapnátok, így teljesen felesleges agyalni azon, hogy bírná. Plusz nagyon sok bölcsibe csak azok a gyerekek kezdhetnek, akiknem mind a két szülője rendelkezik már munkahellyel.
2021. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

#7 leirta.


Mindig ilyen lesz, amig te ilyen vagy, tok mindegy h bolcsi v ovi v foiskola.

2021. aug. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom nyitott, pörgős, minden idegenhez magától megy oda, sosem volt anyás, annyira mintha nem is érdekelném, de még így sem volt egyszerű. De ha nincs választásod akkor vinned kell, majd megszokja. Jobb mint állandó anyagi feszültségben élni. De 1 éves várólisták vannak, hogy tudod azonnal vinni?
2021. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb el kell engedned. Inkább bölcsiben legyen gond ahol ez még természetes mint hogy oviban vagy suliban kezdje mert ott ki is kozosithetik.
2021. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ahogy a többiek írják, szerintem is Te aggódod túl a helyzetet, amit ráragasztasz a kislányodra! Szerintem is kicsit lazulj.

A kislányt iratsd be, magadat készítsd fel az elválásra, mert ha látja rajtad, hogy mennyire nehéz elszakadnod tőle, neki is rossz lesz!

Hidd el, jót fog tenni neki a környezet változás! :)

2021. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Én személy szerint utáltam az óvodát és a bölcsit is. Alig vártam mindig hogy hazamehessek. Igaz, én elég intro vagyok. Szerintem még nem ártana egy-két évet várni, hiszen csak másfél éves! De a mai világban persze ez nem mindig így működik. Igen, el kell engedni előbb-utóbb, de szerintem ez még korai, hisz most született meg! De ha muszáj, akkor sajnos muszáj.
2021. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Ne add be ha nagyon fél, nem tudja megszokni majd a gyerekeket felnőtteket csak egy kínlódás lesz neki is meg akihez kerül. Vidd többet közösségbe ha már megnyílik akkor add be.
2021. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam bölcsibe, de attól még félénk vagyok. Sztem nem ezen fog múlni.
2021. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Adj fel hirdetést. Sokan keresnek bejárónőt.

Anno én is csak biztos nem a közelben laksz..

2021. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!