Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nagyon félénk a lányom. Félek...

Nagyon félénk a lányom. Félek beadni bölcsibe, minden pillanatban aggódnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem fizetése kevés ahoz hogy egész hónapban enni tudjunk, albérletben lakunk, sajnos nagyon sok a kiadásunk. Ezért gondolkoztam azon hogy a másfél éves kislányomat be adnám szeptembertöl bölcsibe és én is válalnék valamilyen munkát. De sajnos nagyon félénk. Vidéken éltünk eddig. 3 hónapja költöztünk Budapestre. Mindig is nagyon félénk volt. Nélkülem egyáltalán nem marad sírás nélkül senkivel. Minden pillanatban aggódnék hogy sír e, jól van e, minden rendben van e, nem tudom hogy mit kellne tennem. Szerintetek egy nagyon félénk kislány megtudná ilyen korban szokni azt hogy hirtelen nincs mindent percben anya mellett?

2021. júl. 31. 20:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
És folytatom: akkor mész amikor a férjed othon van.
2021. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!