Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mindig az én gyerekem az első...

Mindig az én gyerekem az első meg az utolsó?

Figyelt kérdés

Bölcsis a lányom, én 8-15.00g dolgozok.

Reggel 7.05 körül viszem be, és 16.00ra érek érte max, ha néha az apja megy érte ha előbb végez, ő már 15.30-ra odaér.

Reggel mindig üres a bölcsi, a lányom az első. Délután is sokszor maga van, vagy pl ma 3an voltak még, tegnap ketten, egyszerre értünk oda a másik anyukával értük pont.

Amúgy 46 férőhelyes bölcsi.

6-18 nyitvatartással

Komolyan, még én se dolgozok teljes állásban, mert bár 8 órába vagyok bejelentve de a gyerekre való tekintettel eljöheten fixen 15kor.

Néha olyan kellemetlennek érzem, hogy mindig az én gyerekem az első meg az utolsó. De mások hol dolgoznak, hogy ennyire soká jön mindenki és korán viszik el a gyerekeket? Lehet csak én érzem kellemetlennek. Amúgy 3 éves lesz januárban, április óta bölcsis.


2021. okt. 5. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nyitvatartási időben viszed és hozod el, semmi szégyen ne legyen ez miatt! Ezért vannak így nyitva, hogy mindenkinek jó legyen a munkahelyhez!
2021. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha zavar és kell valami nyugtatás, gondolj arra, hogy az óvónők így is nyernek 2-3 óra szabadidőt, egy szavuk sem lehet. Ha máshogy dolgoznál, akkor lehet nem első lenne a gyereked, de akkor meg 5re mennél érte.


A fiam olyan helyre járt, ami 6ig volt nyitva, de az utolsó gyerek (pl az enyém) 5kor ment haza. Ha fejre állok se tudtam volna másképp megoldani. Ez van. A nevelők se nézhetnek csúnyán.


Ne aggódj emiatt. :)

2021. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Sokan úgy adják be a gyerkőcöt,hogy anyuka nem is megy vissza dolgozni.

Így természetesen van lehetőség korán elhozni a gyereket.

Van aki félállásban van vagy nagyszülők, család oldja meg.

Ne aggódj ezen!

Régen én is mindig első voltam óvodában.Semmi bajom nem lett.

Így tudták megoldani a szülők.

2021. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Kellemetlen max az lenne, ha 6.01kor már ott ülnél az ajtóban vele, és 17.59kor csörtetnél be érte. Szerintem ebben semmi gáz nincs, teljesen normális időben viszed hozod.
2021. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most van a beszoktatás, lesznek majd m0ások is akik 5 után is ott lesznek.
2021. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fele megoldja, hogy kevesebbet legyen bent a gyerek, mert mondjuk félállásban dolgozik anyuka vagy valahogy máshogy. A másik fele beteg. A harmadik fele :) meg még csak most szokik be.
2021. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ezzel semmi gond!

Az oviban a fiammal ugyan így volt, az óvónő megszólt,hogy nem kellene ilyen sokáig itt lennie. En pedig közöltem vele, hogy ha a nyaron nem lenne zarva az ovi 4 hétig , akkor nem is lenne így. Gyűjtenem kellett az órákat (minden nap maradtam fél-1 órával tovább), hogy szabira tudjak menni. Más lehetőségem nem volt, sajnos.

2021. okt. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csoda, hogy tudsz dolgozni így, nekem bölcsisként majdnem minden héten beteg volt, vagy hétfőn, vagy pénteken már kimaradt mindig majd egy hétre.
2021. okt. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem beteges, április óta 4*5 napot volt összesen beteg, az is csak orrfolyás volt.

Amúgy ha beteg lehetek home officeba, szóval akkor is dolgoztam mellette bőven.

2021. okt. 6. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!