Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kis fiam novemberbe kezdi a...

Kis fiam novemberbe kezdi a bölcsit . Kicsit aggódók milyen lesz a beszoktatás nektek hogy ment ?Lehet nekem nehezebb lesz a leválás 😕 2 éves lesz

Figyelt kérdés
Ki hogy élte ezt meg ? Eddig mindig együtt voltunk most úgy érzem egy darabot szakítanak ki a szívemből ha nincs velem 😀😀😀
2021. okt. 21. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Élet rendje, nekem hiányzott a munka és hogy egyenrangú legyek a férjemmel, én fél éves korában mentem vissza dolgozni, persze hiányzott de én nem éltem meg kardba dőlésnek ugyanúgy ahogy a férjem sem sír minden reggel ha elmegy dolgozni. Én az elejétől fogva úgy vállaltam a gyereket hogy 50/50, nincs az hogy munka után pihenés ugyanúgy ahogy nekem sem volt utána. Meg nálunk besegít egy dada pár órát amikor a férjemnek is dolga van és nekem is. Hiányzik és szeretem de az élet sajnos nem vár meg, haladnom kell vele együtt.
2021. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is novemberben kezdte volna, de kicsit toltam rajta, januar lesz belőle, februárban pedig már 3 lesz. Így elviselhetőbb.

Második gyerek és utolsó. Minden percet ki akarok használni, de az ovi februárban mar nem veszi fel erre az évre, a bölcsi pedig ha betölti a 3 évet, akkor nem, így előbb kezdi.

A testvére is annó csak 3 évesen ment. Ő rögtön oviba, mert augusztusi.

Előbb semmi igénye nem volt nagy közösségre, mindannyiunknak így volt jó.

És így is egyenrangú partnerek vagyunk a férjemmel, nem is értem miért ne lennénk.

2021. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

2 évesen kezdte a nagyobbik, a kisebbik 4 hónap híján lesz 2 amikor kezdi (várhatóan). Nehéz mindenképp, de bölcsi függő, hogy milyen lesz a hatás.

A mi bölcsinkben kedvesek voltak a nevelők, szerették a fiamat, ő pedig abszolút egy szociális személyiség, már első nap engedték, hogy az öltözőben várakozzak. Sima ügy volt. A kisebbik viszont ragaszkodóbb, nála nem tudom hogy lesz.

Viszont ami fontos, hogy az lebegjen a szemed előtt, hogy az egész napja egy nagy játék lesz, megtanul más gyerekekkel egy asztalnál ülni, enni, foglalkoznak majd velük, zenélnek, udvaron lesznek sokat. Ez a korosztály a játéknak él és a bölcsőde sokkal kedvesebb hely, mint az ovi. Na ott már előjön a gyermeki gonoszság meg minden.. :D :/

2021. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk két hétig tartott. Könnyű volt.
2021. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is novemberbe megy 2 eves nyáron lett

Hasonlóan elem meg szörnyen nehéz

Szinten az van h elmúlik egy korszak ami a mienk volt és innen kezdve ébredő lesz az elete nyugdíjig, amiért sajnálom öt de tudom h jót fog tenni a szociális szempontból

Én inkább covid miatt aggódom elég sok a fertőzött gyerekekre meg jól terjed oltatlansag miatt

2021. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!