Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki részmunkaidőben dolgozott...

Aki részmunkaidőben dolgozott a bölcsi beszoktatás alatt, elhoztad a gyereket délután, ahogy tudtad, vagy ahhoz szoktattad, ahogy majd teljes munkaidő után tudsz majd menni érte?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Elhoztam, ahogy tudtam (4/6 órás munka után)
Csak később, 4-5 körülig maradt, ahogy majd későbbiekben dolgozom
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Októberben kezdett, én meg újév után mentem dolgozni. A beszoktatás alatt hazahoztam nyilván korábban, de utána maradt uzsiig. Pont akkor költöztünk, busszal háromnegyed óra volt egy irányban otthonról a bölcsi, fordulhattam volna vissza érte, ahogy hazaértem. A lányom jó érezte magát, így szusszantam egy picit abban a pár hétben.
2021. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lányom szeptemberben kezdi a bölcsit. 2ig dolgozom, de mivel semmi segítségünk, apuka meg állandóan délutános így egyszerűbb, ha később megyek érte, mert a szabad 2 órámban ügyet tudok intézni, be tudok vásárolni, esetleg takarítani/főzni (egyikünk munkahelyén sincs menza).

Szóval a terv, hogy később megyek érte, aztán majd kiderül, hogy ebből mi valósul meg.

2021. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapból 3 ig alvás van, ha alszik nem keltetem fel. Én most megyek vissza vele a bölcsibe, ha 1 kor végzem és ébren lesz (de nem hinném) elhozom, nem megyek azért otthonról vissza, de ha alszik marad és megcsinálom otthon a dolgom.
2021. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy amikor megyek haza délben, akkor elhozom, de ha nagyon tetszik neki a bölcsi, jól érzi magát, akkor szeretném, ha minél előbb bent maradna 4-5ig, mert akkor nekem kvázi szabad a délutánom, ami azért nem mindegy :D De rugalmasak leszünk. Szerintem a beszoktatás végére kiderül, hogy mi lesz a vége a dolognak. Szeptemberben kezd, én pedig januárig mindenképp 4 órában leszek csak.
2021. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Én elhoztam, amint felébredtek, mert kettőig dolgoztam, és a városon kívül laktunk, nem volt értelme hazaautózni, majd hamarosan indulni vissza a gyerekért. Amíg vártam, elmentem bevásárolni, elintézni pár dolgot, aztán mentem is érte.
2021. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem megyek értük. Élvezem, hogy van egy szabad két órám munka után.
2021. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!