Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki nem adja bölcsődébe a...

Aki nem adja bölcsődébe a gyermekét, nem tart attól, hogy valami izgalmasról marad le a gyermeke?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a gyerekek között új élményeket szerezhet, új ingerek érik, egyszóval egy csomó érdekes dolog. Én úgy vagyok a kérdéssel, hogy az óvodáig együtt leszünk, nem megy bölcsibe. Csak hát ott motoszkál azért a fejemben, hogy nem unja-e a velem töltött időt. Sokat játszunk, éneklünk, szabadban vagyunk, stb., tehát próbálom neki változatossá tenni a napokat. De félek kicsit, hogy rossz döntést hozunk. Na értitek...


Mik a ti tapasztalataitok? Megbántátok, hogy nem ment bölcsibe a gyereketek?


Előre is köszi, ha megosztod a tapasztalatod 😊


2022. febr. 12. 17:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld!!!
2022. febr. 12. 17:42
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, még ovi kiscsoportban is inkább egymás mellett játszanak a gyerekek, nem közösen. De javítsatok ki, ha tévedek. Én sem tervezem bölcsibe adni, hacsak magam miatt nem, ha dolgozni akarnék.
2022. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Kedves 10. és 12. Válaszolók, nektek is köszönöm szépen, hogy írtatok. 😊
2022. febr. 12. 17:45
 14/29 A kérdező kommentje:
Épp ma beszélgettem egy szülővel a játszótéren, most 21 hónapos a kislánya, aki 18 hós kora óta bölcsis, napi 7,5!!!!!!! órában...az sztem horrorisztikusan sok egy ekkora gyereknek. Vagy csak én vagyok rágyógyulva a kislányomra 😁😍
2022. febr. 12. 17:51
 15/29 anonim ***** válasza:
44%
Van, akinek dolgozni kell, és beadja. Ettől még nem jelenti, hogy nem szereti őt annyira, mint te a tiédet. Erről is le kéne szokni, hogy ítélkezel a nagy nulla infóra. Nem különleges vagy, hogy rá vagy gyógyulva a gyerekedre, hanem megengedheted magadnak a luxust, hogy rá legyél gyógyulva. Nem ugyanaz!
2022. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ironizáltam. Nem ítélkezem (kivéve feletted 15ös válaszoló), jól megy a szekér az illető szülőéknek. Na mind1. Mindenki normálisan szólt hozzá, már csodálkoztam is hol van már egy kis pattanásazördögseggén.
2022. febr. 12. 18:10
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

:DDDDDD Ennyi? Ez a max, ami tőled telik?

Szegény gyerek! Add bölcsibe, többet tanul ott!

2022. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem bánom. Lesz még elég ideje közösségbe járni. Még meg is fogja utálni is talán


Nem hinném, hogy bármiről is lemarad. Az ovitis csak 3 és fel evesen kezdi majd szeptemberben.

2022. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha megtehettem volna hogy nem megy bölcsibe akkor nem ment volna. Nem is szerette, sokkal szívesebben maradt otthon velem. Mindig azt várta, hogy beteg legyen mert akkor otthon lehetünk együtt. Sokat is volt beteg. Biztos van olyan apróság aki élvezi a bölcsit de a nagytöbbségnek azért nagyobb igénye van a szülőkre, mint a gyerektársaságra. A bölcsi szükséges rossz azoknak akik nem engedhetik meg maguknak, hogy 3 évig otthon maradjanak. Ettől még vannak nagyon jó bölcsik, meg szuper kisgyermek nevelők. De hogy kimaradna bármiből aki nem jár? Semmiből nem marad ki.
2022. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradt ki semmiből. Sokszor sètàltunk vègig a falun pont akkor, mikor a bölcsisek. Nekünk több időnk volt megàllni beszèlgetni, kötetlenül nèzelődni. Nekik egyszerre kellett vonulniuk. Nem tűntek túl boldognak, sose felejtem el, ahogy az egyik kislàny rèmülten futott utànuk, mert pàr mèterre lemaradtak a pàrjàval, akivel kèzen fogva ment. (Anyukaja nagyon bölcsibe akarta adni, mert az akkori ovivezetes nem engedte a beszoktatast, es hogy ne legyen nagy törès az ovikezdes)
2022. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!