Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki nem adja bölcsődébe a...

Aki nem adja bölcsődébe a gyermekét, nem tart attól, hogy valami izgalmasról marad le a gyermeke?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a gyerekek között új élményeket szerezhet, új ingerek érik, egyszóval egy csomó érdekes dolog. Én úgy vagyok a kérdéssel, hogy az óvodáig együtt leszünk, nem megy bölcsibe. Csak hát ott motoszkál azért a fejemben, hogy nem unja-e a velem töltött időt. Sokat játszunk, éneklünk, szabadban vagyunk, stb., tehát próbálom neki változatossá tenni a napokat. De félek kicsit, hogy rossz döntést hozunk. Na értitek...


Mik a ti tapasztalataitok? Megbántátok, hogy nem ment bölcsibe a gyereketek?


Előre is köszi, ha megosztod a tapasztalatod 😊


2022. febr. 12. 17:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartok tőle.
2022. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem az izgalom miatt adtam bölcsibe hanem mert visszamentem dolgozni. A bölcsi inkább egy szükséges rossz. Előtte is jártunk közösségbe meg a családban lévő gyerkőcökkel sokszor összeeresztettük szóval ha nem ment volna bölcsibe akkor sem marad le semmiről.
2022. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező a bölcsi ha veled is minőségi módon tanul és játszik. Azért közösségbe járjatok (játszóház, játszótér stb) de kimaradni semmiből nem fog. Legtöbb gyereknek nincs is emléke a bölcsis korából, csak tudat alatt.
2022. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Több izgalom érte velem mint egy bölcsődében érte volna. Minden nap mentünk programokra(úszás, játszóház, nagyszülők, játszótér, barátok, foglalkozások, otthon is töltünk együtt minőségi időt(meseolvasás, kirakó, dupló, festés, színezés, gyurmázás stb) valamint a kertben is van játszótere.


Napi szinten több gyerekkel találkozik, tanulunk közlekedni, tömegközlekedni, viselkedési mintákat.

2022. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért észrevennéd, ha kevés lennél neki. Amíg veled jól elvan egész nap, addig semmi baj. (Mondjuk vidd rendszeresen gyerektársaságba.)
2022. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2022. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi kedves válaszokat 😊

Pont a gyerektársaság, amiből sajnos nem sok van. Játszótérre szinte naponta megyünk, de a covid miatt nem volt eddig egyébre, többre lehetőségünk. Max. a szomszédos gyerekekkel utcázni kicsit. Veresegyházon lakunk, ami város ugyan...de hát azért nem egy metropolisz :P

Megnyugtattatok kicsit, még egyszer köszönöm.

Szívesen olvasom a többiek történetét is.

2022. febr. 12. 17:42
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk a nagy nem járt bölcsibe, a kicsi igen. Szuperül elvoltunk a naggyal otthon, minden nap jártunk játszótérre, voltak barátai, élt társasági életet, viszont nem kellett nélkülem töltenie az egész napját. Most lesz 12 éves, a mai napig az a kisfiú a legjobb barátja, akivel a játszón ismerkedett meg 2 éves korában.

A kicsi járt bölcsibe, mert visszamentem dolgozni. Nem azt mondom, hogy bánom, mert akkor erre szükség volt a fizetés miatt, de nem hiszem, hogy a bölcsi bármi olyat adott volna neki, amit tőlem otthon ne kapott volna meg.

2022. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!