Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Be tudom íratni bölcsibe a...

Be tudom íratni bölcsibe a kisifam munka nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos a régi munkahelyem megszűnt. Ahhoz, hogy mehessen bölcsibe a kisfiam munkáltatói szándéknyilatkozat kell. Be tudom íratni munka nélkül? Ősszel kezdené és nyáron lenne a beszoktatás. Akkorra már kérik az igazolást vagy egyből?

2022. márc. 24. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Na de hát itt az egész tavasz és nyár még munkát találni...
2022. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék, de sajnos muszáj. Arról volt szó, hogy nem megy a kisfiunk bölcsibe, csak majd oviba, de a páromra sajnos nem lehet anyagilag számítani. Jó csedet, gyedet kaptam, jó visszatérítést, mégse tudtam félrerakni kb semmit és annak is nemsokára annyi.
2022. márc. 24. 13:52
 13/17 A kérdező kommentje:
De már most be kell íratni azt mondta a védőnő. Azt nem tudom, hogy munka nélkül be lehet-e. Meg hogy fog működni. Ha találok munkát, akkor mondom, hogy kérek igazolást, de majd csak szeptemberben jövök dolgozni?
2022. márc. 24. 13:54
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkortól kell munkád legyen, mire ténylegesen megy. Egyébként sok bölcsiben (férőhelytől függ), év közben is van felvétel, nem csak szeptembertől. De igen, aha biztosra akarsz menni, minimum fél évvel előtte kell jelentkezni, ahogy a védőnő is most javasolta. A többi attól függ, milyen munkát keresel, hogy találsz-e olyat, ahol elég, ha szeptemberben kezdesz.
2022. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenképp kell a szándéknyilatkozat a meglévő munkahelytől. De mi van azokkal, akik új munkahelyre mennek??? Egyszerűen nem értem. Nem vesz fel senkit a munkahely tavasszal úgy, hogy őszig nem dolgozik. Logikus.

Esetleg rákérdezhetnél a bölcsinél, hogy számít-e a munkakereső igazolás, hátha azt is elfogadják szándéknak? De amilyen bürokratikus az ország, kétlem, hogy lenne valami megoldás..


Visszatérve, én a férjem munkahelyéről tudnék kérni ál szándéknyilatkozatot, ősszel pedig az új munkahelyemtől kérnék igazolást. Nálunk így fog működni.

2022. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
És aki pl.vállalkozoit akar kivaltani? Nyilvan az se fogja honapokkal elotte csak ha mar aktualis
2022. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova. Van, ahol igen, olyan kevés a jelentkező, de nálunk már a terhesség alatt kellett jelentkezni, olyan hosszúak a várólisták. 😟
2022. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!