Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Csecsemő-És kisgyermeknevelői...

Csecsemő-És kisgyermeknevelői BA-s diplomával Budapesten hol illetve milyen munkakörben lehetne elhelyezkedni, ahol releváns a megszerzett tudásom, vagy jó hogy pedagógiai vonalon tanultam, emelett nem közalakamazottként vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés

Minden pozició név vagy gondolat esetleg ötlet érdekel, amelyhez kicsit is jó lehet ez a végzettség.

Ezeket találtam eddig: játszótéri nevelő, baby uszásoktató, állami/magán bölcsődék,gyermekotthonok, gyermekfelügyelőség, anyaotthon,csecsemőotthon. Ezekben a munkakörökben a munkabeosztások miatt nem szeretnék elhelyezkedni, ev. babayszitter pedig szintén nem szeretnék lenni.

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Nagyon hálás vagyok értük.



2022. jún. 7. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Mégis mire gondoltál, amikor belekezdtél ebbe? Semmi másra nem lesz jó, legfeljebb előnyt jelenthet, talán.

Esetleg el tudok képzelni egy oktatásszervező céget, ahol ügyintézőként el tudsz ezzel helyezkedni.

2022. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Pl dajka miért nem jó?

8-4ig, hétfőtől péntekig.

2022. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Irodai, adminisztrációs munkakörök. Pl óvoda/iskola titkár. Pedagógiai asszisztens. Szállodában animátor. Játszóházban gyermekfelügyelő. Vagy akár bábszínházban, gyermekkönyvtárban, állatkertben, gyermek szabadidős központokban, fejlesztőközpontokban is előnyös lehet ez a végzettség.
2022. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsis néni
2022. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsoroltál, azok kb. mind közalkalmazottiak.

Kb. játszóházi recepcióst/ügyelőt tudom elképzelni. Csak azt nem értem, hogyha semmilyen releváns munka nem érdekel, akkor miért pazaroltad erre a diplomára az időt?

2022. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod a közalkalmazottival? Sokkal jobban jársz vele, mert csak nagyon komoly indokkal tudnak kirúgni. Más munkahelyen meg tök bizonytalan az ember állása.
2022. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!