Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hanyadikáig viszed még bölcsib...

Hanyadikáig viszed még bölcsibe a gyereked aki szeptembertől óvodás lesz?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

31 ig utána szabit kell kivenni mert 1-2 együtt kell ott leni.

Meg 2 nap még elhozom ebéd után az hétfő, kedd és onnantól vége,nem b..szom el a maradék szabim. Annó a lányom pénteken bölcsis volt, hétfőn mentbrendesen oviba.

2022. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Augusztusban már nem megy.
2022. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk tavaly augusztus első két hetében zárva volt a bölcsi (szabadságok és festés miatt), így utána, augusztus közepén került be az oviba. Könnyű volt a beszoktatás, mert nemcsak én voltam ott, hanem a bölcsis gondozója is. (Egy intézmény, azonos helyszín, de két épület)
2022. aug. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Jó lehet a gyerekednek lenni, első… 😢
2022. aug. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is viszem végig, miért ne vinném? Volt 4 hét bölcsi szünet júliusban, elég volt azt megoldani, végtelen szabadságunk nincs. A beszoktatas is 3-5 nap lesz, az is szabadságbol megy. Augusztus 26. az utolsó nap bölcsiben, az ovis beszoktatas aug. 29. kezdődik.
2022. aug. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Július 11 óta szünet van (a nagyobbnak is) és már nem megy vissza. Feltváltva voltunk szabin, majd felváltva home office (éjjel pótltam a munkát), most meg nyaralni megyünk majd és utana mar csak 1 hét.
2022. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Te jó ég, pénteken bölcsi, hétfőn ovi, mindezt a nyár közepén. Szerencsétlen gyerek, mondom ezt úgy hogy az enyém július végéig jött oviba, mert ott dolgozom. Tele volt már a mamusza az ovival,olyan fáradt volt már. Értem én a munka meg nincs szabi, de úgy időzítek már áprilisban hogy otthon tudják lenni vele ha az ég leszakad akkor is, az apja szintúgy. Legalább egy hónapot.
2022. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
4 mivel a bölcsibe dolgozom, így nekem is jönnek a beszokósok, az ovui meg a kert szomszédunk.
2022. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Mivel a bölcsiben dolgozom, előtte volt zárva 1 hónapig, így addig otthon voltunk.

És aki boltba dolgozik annak nincsenek + szabijai, hogy otthon legyen a gyerekkel,sajnos sok az egyedül álló szülő akinek most is megy az ügyeletes bölcsibe a gyerek, egy napot nincsenek otthon, mert örülnek hogy élnek nem hogy nyaraljanak.

2022. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!