Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 1 évesen bölcsőde? Mik a...

1 évesen bölcsőde? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, akinek ennyi idősen ment bölcsibe a gyerek, hogy viselte? Mennyit volt beteg?

Könnyen beszokott?


2023. jan. 13. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmilyen különösebb baj. Az elején volt beteg néhányszor, de január elején kezdtünk. Tavasszal, nyáron már jól bírta, könnyen be is szokott. Ment persze a sírás reggelente pár hónapig, de mondták a gondozók hogy amint elmentem, abbahagyta, tehát ez nekem szólt.

Eleinte 4 majd 6 és 8 órában dolgoztam, mindig kérdeztem, hogy hogy bírja a gyerek a bölcsit, mondták, hogy jól, és csak utána "ugrottam" munkaidőt.

2023. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden megoldható, csak ne szopjon egész nap, ne csak azzal lehessen megnyugtatni.
2023. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsit szereti, jól érzi magát, várja, hogy mehessen játszani. Búcsúzáskor sosem sír. Ellenben november óta kétszer is volt beteg. Nem vészek, csak némi köhögés, orrfolyás, de ezen mindenképp túl kell esni, ha közösségbe kerül.
2023. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!