Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit kérnek a bölcsiben?

Mit kérnek a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Nálatok mi az amit kérnek a bölcsibe hogy vigyetek? Miket kell venni? Tudom minden bölcsi más de érdekelne hogy kb mikre kell számítani. Pelenkát,popsi törlőt tudom de mi a helyzet a cumisüveggel ha esetleg tejitalt-tápszert is szokott még inni déli alvásná? De nyilván minden más is érdekel a legaprób dologtól kezdve.

#kisgyerek #bölcsőde #cumisüveg #Cumizik #Itató kulacs
2023. febr. 8. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
A csecsemők tápszert kapnak a bolcsodeben. Nem anyu viszi be, hanem a bolcosde biztosítja ugyanúgy, mint a többieknek az etkezest. A következetes resze.
2023. febr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 éves kor alatt adnak nekik anyatej helyettesítő tápszert vagy kivételes esetben 15 hónapos korig.

Utána pedig pépes ételt 2 éves korig. 2 éves kor felett kapnak "normalis" ételt.


A kislányom nem volt még kettő amikor kezdte a bolcsit és nálunk kimondottan problémás volt a pépes étel... mivel blw-s volt nem igazán tudta hová tenni a darált főtt húst meg társait de végülis hamar rájött hogy ha nem eszi meg éhes marad.. plusz betöltötte a kettőt és kapott rendes állagú kaját.

volt egy fél éves kisbaba is a szomszéd csoportba, neki tuti adtak tápszert mert láttam amikor hozta be az anyukája.

2023. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12 vagyik így elolvasva a 11est lehet biztosítanak, ez logikus is de én egész biztosan láttam olyat is aki vitt be nálunk. lehet valami extra kívánsága volt az anyukának és vitt be.. passz.
2023. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pelenka, popsitörlő, váltóruha. Múlt hónapban kértek 2 csomag zsepit.

Kisfiam 3 éves lesz jövő hónapban, itthon még tejitalozik reggel-este cumisüvegből, bölcsiben természetesen nem. Ő nagyon rossz evő, mindig is az volt. Van, hogy úgy jön haza, hogy azt mondják nem evett semmit, de van, hogy azt mondják jóízűen evett mindent. Inkább a zöldségeket, gyümölcsöket szereti, leves, főzelék. Ha meg van kenve valamivel a kenyér, az nem kell neki, üresen megeszi. Múltkor csak üres kenyeret meg egy almát evett a bölcsiben. A bölcsiben rengeteg olyan dolgot is megkóstol, megeszik, amit itthon azelőtt soha pl édes dolgok, nudli, briós. Itthon pl alma soha nem kell neki, bölcsiben pedig megeszi. Ha itthon van sem adok neki tejitalt napközben csakis kizárólag akkor, ha beteg, és végképp nem eszik semmit. Amúgy ha nem kell neki a főtt étel, akkor ehet gyümölcsöt, azt szerencsére mindig elfogadja, vagy virsli, sonka szalámi, paprikás szalámi, üres kenyér vagy zsemle, de együtt a 2 nem kell neki. Éhen halni nem fog.

2023. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!