Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben rossz alvás? Megoldás?

Bölcsiben rossz alvás? Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 honapos a kislanyom, december 5.- e ota bolcsodes. Beszoktatas nehezen ment, most mar kb. 3 hete nem sirva megy. De az alvas nem megy😐

Van egy dadus , aki ha o van delutan, folyamatosan azt hallgatjuk, hogy “ nem alszik.. ha alszik akkor fel orat.. felkelti a tobbieket, addigra megnyugszik amikor mar felkeltette a tobbieket..” Napkozben viszont semmi problema nincs vele. Ha a masik ket dajka van delutan, ok nem mondjak ennyire drasztikusan. “Felkel 1-2- szer, de simire vissza alszik”

Nagyon fusztralo, hogy folyamatosan panaszkodik ra. Volt mar valakinek igy a gyermeke, hogy nem ment az alvas? Dolgoznom muszaj, plane ilyen gazdasagi helyzet mellett, delben nem tudom elhozni. ☹️

Vagy gyenge lenne mèg az idegrendszere? Itthonrol hozott plusst, barmit , nem fogadja el alvashoz. Mar azt is megkaptam, hogy ezt tuti sosem novi ki.. Itthon is elofordul neha deli alvasnal, hogy sirva kel, de hamar megnyugszik. Nem ertem. Az meg, hogy folyamatosan ki- be jarkalnak a csoportban es volt, hogy hallottam beszoktatas alatt, hangosan becsukjak az ajtot, rohogcselnek, nem suttogva beszelgetnek..Nem csodalom, hogy esetleg az en lanyom erre felriad es azert sir. Hiaba kerdezem, hogy mi tortenik amikor felkel, mire kel fel? De csak azt nyomja, hogy mert felkelti a tobbieket fuu


2023. márc. 9. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Oldjak meg, azert vannak ott.

Te sem panaszkodsz nekik, hogy a munkahelyeden lefagyott a szamitogep vagy nem kelt el a parizer.


Ha nem alszik, foglaljak le, azert vannak ott, azert kapjak a fizetest.

Gondolom nem viszik ki oket elotte 3-4 orara ( mint ahogy kellene), hogy lefaradjanak a levegon.

2023. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Rohogcselnek, persze erre van eszuk, de a gyerekkel foglalkozni nincs. hanyok.
2023. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10-11- ig viszik ki oket. 11:30- tol keszulodnek az alvasra. Gondoltam erre is, hogy nem farad el, plane azon a pici reszen, ahol nagyon szaladgalni sem tudnak. 🙁
2023. márc. 9. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Állandóan jönnek a kérdések a bölcsikről, ahol a gondozónő mindig a hülye, az ő tökéletes gyereke soha. Folymat szidják az anyukák a gyerekük gondozónőjét, holott több időt tölt a gyermekükkel, mint ők maguk. Nem kötelező ám igénybe venni a bölcsődét, otthon is lehet maradni a gyerekkel és foglalkozni vele. De ugye abba egy év alatt belefásul, beleun a legtöbb anyuka, mint itt azt is lehet olvasni.
2023. márc. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonjuk Emese. Szerintem baj van a szovegerto olvasasoddal👏🏻🤣
2023. márc. 10. 06:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is volt ilyen probléma.

Nem fáradt el, délben már aludni kellett és forgolódott, vagy felült és kért pl inni… (nyilván unatkozott)

Amúgy jó alvó, sírni sem szokott, de mi is kaptuk az ívet, hogy annyit forgolódik, hogy miatta nem tudnak aludni, mindig jár a szája… stb


Mi intézményt váltottunk, de nem csak ez miatt.

Szinte sosem mentek udvarra, nem voltak csoportos foglalkozások (nyilván az ő szintjükön), játékok nagy része selejt volt, így használhatatlan és a gyerekek “szenvedtek”.

Folyton kitaláltak valami negatívat a gyerekekről, rohadtul untuk.

11-en voltak, utánunk még 3-an eljöttek. Elég sokat elmond ez.

2023. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!