Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Új gondozó nénije van a...

Új gondozó nénije van a bolcsis kicsimnek, mert sajnos az "imádott" gondozónénije balasetet szenvedett, és lehet hónapok míg rendbe jön. Mindig nagyon sír, majd megszakad a szívem. Lehetséges hogy kimaradjon, és majd szeptembertől kezdjük újra?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Par nap es hozzaszokik.Ha mar most kezded az az van amit o akar, nagy gondjaid lesznek kesobb.

Arra tanitod, ha valami nem tetszik nem megyunk? Es ha nem lesz szimpi a tanarneni, akkor nem kell iskolaba menni ? Mert igy ezzel pont ezt tanitod neki.


Van olyan dolog ami nem valasztas kerdese, ez pont olyan.

2023. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre szemétnek hangozhat, de én szeretném hogy a fiamat érjék ilyen kis csalódások és traumák, hogy kicsiben tanulja meg kezelni. Nem óvhatom meg mindig és a való világ sajnos kegyetlen tud lenni. Jó ha érik ilyen igerek is, talpraesetebben kezel majd nagyobb bajokat, vagy ha nem, hát ezt is kegpróbáltam legalább.
2023. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Az óvodánkban egy év alatt három óvónő ment el. Volt két kis barátja, akikhez nagyon ragaszkodott, fél év különbséggel mindketten másik oviba mentek.

Nagyon szomorú volt miattuk, de az élet sajnos ilyen. Nem tudod és nem is kell mindentől megvédened.

Két dolgot tehetsz: megvigasztalod és segítesz neki, hogy elfogadja az új gondozót. Simán lehet, hogy hozzá is ragaszkodni fog később, de ha elmenekülsz vele, esélye sem lesz megismerni az új bölcsis nénit.

2023. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz ha elkezd hozzaszokni az ilyen eseményekhez, hiszen az óvodában lehet évente 2szer másik óvónőt fog kapni, sajnos akkora a fluktuáció. A legjobb valóban az lenne ha biztos kötődést tudna kialakítani egy állandó személlyel,de a mai világban sajnos ez nem működik. Szóval ezt nem tudod kiküszöbölni. Adj időt neki, meg fogja szokni az új gondozót is.

Dolgoztam bölcsiben 12 évet, most óvónő vagyok, szóval tapasztalat.

2023. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igaz amit fennebb írtatok.


13as: ez nagyon nagyon szomorú !!

Van igazság a 12ben is , csak nagyon nehéz elfogadni, de tényleg igaz amit írtál.

Őszintén sírtam amikor megtudtam hogy hónapokig nem jön, de úgyis majd elkellett volna szakadni tőle is.


13# :

Lehet azt tudni hogy miért ment el 3 ovoneni az oviból?

Annyira rossz a fizu?

2023. márc. 14. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!