Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen gyakran kell ajándékot...

Milyen gyakran kell ajándékot vinni a gondozónőknek?

Figyelt kérdés

A minap vittem egy ajándékcsomagot a csoport 3 gondozónőjének. Nem nagy dolog, 2 svájci bonbon, 6 db muffin és 1 kg bio kávé. Lett a pozitív következménye: előkerültek a gyerek elveszett váltóruhái, és pelenkázáskor bekenik a dermatitises bőrét Sudo crem-mel.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen időközönként ejtsem meg ezt az ajándékozást?



2023. máj. 12. 12:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#10 De, esélyes.
2023. máj. 12. 13:19
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk oviban volt hasonló (szemüveggel kapcsolatos). Nem vittem nekik ajándékot, de jó alaposan leteremtettem őket. Működött.
2023. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Semmikor sem kell, én is inkább elbeszélgetnék Velük, ez nem így működuk higy ha ajandékot kapnak akkor vegzik csak a munkájukat.
2023. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk normális, kedves nénik voltak, pedig nem vittem soha semmit egyik gyerekemnél sem. Na jó ballagáskor virágot és rajzoltak valamit hozzá.
2023. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Én csak pedagógusnapkor vittem, 1 évben 1*, amúgy is normálisak voltak. Nem emiatt. Elég gáz.
2023. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmit nem vittem nekik, mégis mindig korrektek, a ruhák sem vesznek el, ha mégis, hamar elkerülnek. Nem nyalizok, távol áll tőlem az ilyesmi, egyszerűen csak megadom nekik a tiszteletet, ha bármi gond van, meg lehet velem beszélni és fordítva. Ahol olyan nevelők dolgoznának a bölcsiben, mint amilyenek nálatok, nem szívesen járatnám oda a gyerekemet.
2023. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi karácsonyra, nyaralás után meg most majd a bölcsis "ballagásra" adtunk/adunk bármit is. Kis apróságot, teát, bonbont, ilyesmit. Ettől még normálisan végzik a munkájukat szerencsére, de nálunk normálisak a gondozók, a gyerek is szeret járni, így inkább ezt "háláljuk meg", és nem "kifizetjük". Ha utóbbi lenne a helyzet, nem adnék nekik semmit, inkább csak megbeszélném velük, hogy mi a baj.
2023. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, kisgyermek nevelő vagyok, de ha engem a szülő meg kér, vagy látom hogy milyen a gyerek feneke bekenem ugyan úgy ahogy a saját gyerekemnek, és ezen nem változtat egy csomag, megköszönöm ha kapok, de nem ezért dolgozom bölcsiben.
2023. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%
Mikor van pedagógus nap hogy vigyek en is??
2023. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
26%

Pedagógus nap ha vasárnap van akkor hétfőn kellvinni vmit vagy hogy? Es mit kellene?

Csak mert latom mas visz

2023. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!