Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen gyakran kell ajándékot...

Milyen gyakran kell ajándékot vinni a gondozónőknek?

Figyelt kérdés

A minap vittem egy ajándékcsomagot a csoport 3 gondozónőjének. Nem nagy dolog, 2 svájci bonbon, 6 db muffin és 1 kg bio kávé. Lett a pozitív következménye: előkerültek a gyerek elveszett váltóruhái, és pelenkázáskor bekenik a dermatitises bőrét Sudo crem-mel.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen időközönként ejtsem meg ezt az ajándékozást?



2023. máj. 12. 12:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%

En hetfon vittem igen, egyszer 8 tabla Milkát összekötve, hogy minden dolgozónak jusson.

Másodjára meg egy nagy Raffaellot vittem.

2023. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%

Miért a faxnak kellett lepontozni??

Érvek?

2023. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
26%
Ez a kérdés igen csak bicska nyitogató, és sértő is a gondozónőkre nézve. Nem kérünk semmilyen ajándékot, semmilyen időközönként. Ha nem kenték a bőrét azt jelezni kellett volna, nem bonbonnal meg hasonló carokkal célozgatni.
2023. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23 Szerinted nem szóltam nekik? :)
2023. aug. 9. 16:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!