Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Járhat-e bölcsödébe 2 évesen...

Járhat-e bölcsödébe 2 évesen az a kisgyermek, akinek az anyukája nem dolgozik és otthon van gyes-en?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
#11 Értelek, de őt is értem. Heti kétszer négy órára szerette volna beadni, és direkt magánba jelentkezett, nem ingyen várta. Egyetem után Pesten maradtak, a legközelebbi segítsége 120 km, szóval nem lehet könnyű neki sem. Amúgy jó diplomája van, jó munkahelye, max gyedet kap, nincs eltartva. Két kicsi gyerekkel meg nincs puncivakarás még akkor sem, ha heti 8 órára beviszi a bölcsibe. Így is megoldják fizetős segítséggel, de jobb lett volna a magán bölcsi.
2023. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
12es, de nem értem, miért vállalt másodikat ha nem bírt egy gyerekkel se? Milyen érzés az a nagyobbiknak hogy ő le van passzolva?
2023. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
#13 Én is viszem oviba a nagyot attól, hogy itthon vagyok a kicsivel, ez nem lepasszolás, amikor eljön az ideje, kell nekik a társaság, a szülőknek meg egy kis kikapcs. Egyszerűen elfáradt szerintem, de ez nem azt jelenti, hogy nem bír velük. A megoldás az lenne, ha lenne elég bölcsi, szörnyen kevés van, és egyébként egyre kevesebb. Teljesen olyan, mintha a nőket direkt akarnák visszatartani a munkától, de ez már másik kérdés.
2023. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%

Azért ne keverjük az ovit meg a bolcsit. A bölcsi nem kötelező.

Oviba nem azért viszi a gyereket anyuka, hogy lepasszolja, hanem mert kötelező, és egyébként is kell a gyerektarsasag már annyi idősen. És ez független attól, hogy anyuka már dolgozik vagy otthon van a kistesóval.

2023. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!