Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mettől meddig van a gyermeked...

Mettől meddig van a gyermeked a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Nekem 20hónaposom most kezdi majd a bölcsit és nagyon úgy néz ki, hogy reggel 7 előtt kell beadjam és délután fél 5 után érnék csak oda érte :( sajnos a bölcsi messze van a munkahelyemtől és az otthonunktól is, viszont muszáj visszamennem dolgozni és csak itt volt hely. Annyira sajnálom, hogy fél 7 előtt kilépünk az ajtón és este fél 6 körül érkeznénk haza. Tudom, hogy a szükség nagy úr de annyira félek, hogy nem fog szeretni a gyermekem mert ennyit vagyunk távol és ilyen keveset vagyunk együtt. Más is van/volt ilyen helyzetben? Hogy alakult a kapcsolatotok a kicsivel?
2023. szept. 6. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Bár nem vagyok a helyzetedbe és nem is voltam de szerintem az nagyon sok idő egy kicsinek.ennyit távol az anyukájától. Ráadásul kb ő az utolsó gyerek akit haza visznek majd.és otthon is te rendezed a dolgokat(takarítás,főzés stb) aztán fürdetés altatás és semmit nem vagy vele. Ez csak az én véleményem és mégegyszer hangsúlyozom nem vagyok a te helyzetedben. De nem te leszel az első és nem is az utolsó anyuka aki így járna a gyermekért bölcsibe. Talán egy új munkahely változtathatna. De gondolom ennek már utána jártál
2023. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Semmi baja nem lesz. Ha kulfoldon elnel, a gyereked mar kb. 16 honapja bolcsibe jarna, te meg dolgozni. Csak itthon szokas evekig otthon csucsulni. A kulfoldi gyerekek sem lelkibetegek.
2023. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Derjaderja ***** válasza:
100%

Én a napok jelentő részén 7re viszem, az nem gáz, jókedvűen megy. Elhozni 4 körül szoktuk, ritkán csúszom meg, 1/4 5 fèl 5nél már azért nem lelkes, főleg hogy kb mindenki 4ig megy haza.

De megszokják amúgy, nagy baj nincs a helyzettel

2023. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én viszem a gyereket, akkor negyed és fél 8 között érünk be a bölcsibe. Ha én hozom el, akkor 4:20 körül ott vagyok érte. Ha a férjem viszi, akkor 8-ra mennek, ha nem érnek be addig, akkor fél 9 után, mert 8-tól fél 9-ig nem vesznek be gyereket. Ha ő megy érte, akkor fél 4 és 4 között elhozza. Én napi 8 órában dolgozom, ő magának osztja be az időt.
2023. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
7 óra után kicsivel érünk oda, kb fél 5-re tudok csak menni érte. Ez van, 16:00 óráig dolgozok, párom vmikor korábban tud menni érte, de ritkán, mert váltott szakban dolgozik.
2023. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb ugyan ennyi idősen kezdte. Fél8-8 körült értünk oda és 6 körül mentünk érte.
2023. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1# hidd el tudom, hogy ez rengeteg idő pont ezért írtam ezt ki de sajnos nem tudom mit tenni muszáj a bölcsibe vinnem és ez az egy volt ahova felvették.


2# Igen, tudom nem azzal van a bajom, hogy bölcsibe kell vinni mert szerintem jó dolog a problémam az, hogy nagyon sok utazással jár mert messze van fél órára van a háztól és 40 percre a munkahelyemtől ami azt jelenti 70perc oda 70 vissza is és ez az ami bánt, hogy több mint két óra emiatt csak úgy "elbaszodik" bocsánat a csúnya szóért ahelyett, hogy minőségi időt tölthetnék a gyerekkel ezidő alatt.

2023. szept. 6. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg más munkahelyre lehetőség? Bár tudom,hogy ez nem egyszerű,sajnos.
2023. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7-16 volt bölcsis tavaly a lányom

Most az oviban 7.30-16.30 lesz kb

2023. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
És muszáj 8 órát dolgoznod,nem lehet 4-et? Persze nem mindenki engedheti ezt meg magának tudom.
2023. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!