Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hisztis gyermek beszoktatása....

Hisztis gyermek beszoktatása. Lehetséges? Úgy érzem gyermekem annyira erőszakos, akaratos, hogy sosem tudna beszokni a bölcsibe. Minden érdekli, de ne mondj neki nemet, különben ordít.

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem csak a te gyereked hisztis és hidd el a te gyerekeden kívül is találkoztak már ezzel a problémával. A nevelők megoldják, közösségben szocializálódik. Valahol el kell kezdeni.
2023. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nehogy már a gyerek parancsoljon...

Kezd el nevelni!!!

2023. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ahogy egyes is írja. A gyerekek elsöprő többségében tudják hogy hol vannak és mit engedhetnek meg maguknak. Az én gyerekem eszméletlen hisztiket lever, de amikor közösségben vagyunk vagy ő van, akkor moderálja magát. Ameddig nem jártunk közösségbe azt hittem, hogy valami idegrendszeri baja van... De nem, pusztán tudja hogy otthon bármi lehet. Egy bölcsiben, oviban viszont bizonyos szabályok vannak, amit elfogadnak és nagyrészt alkalmazkodnak. Igaz utána otthon kieresztik a gőzt.
2023. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Neveletlen, ennyi.

A bolcsodeben majd lesznek szabalyok, es a NEM az nem-et fog jelenteni, ott nem a gyerek parancsol, - mig ugy tunik otthon, igen.

2023. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Láttam én olyan határozott fiatal kisgyermek nevelőt a bölcsiben,hogy az extrán akaratos kislány se fogott ki rajta!

Ne aggódj. Fognak tudni vele bánni. És a gyerek is megtanulja nagyon hamar, hogy hol,kivel mit kehet

2023. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* lehet
2023. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ők is beszoknak, és mivel itt vannak szabályok sokkal kevesebbet hisztiznek, mert megtanulják, és a gyerekeknek kellenek a korlátok mert ez ad nekik biztonságot
2023. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!