Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsibe indulás előtt mennyi...

Bölcsibe indulás előtt mennyi idővel kel a gyermeketek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mennyi a készülődési idő?

(Akinek az aprósága pl. 5kor kel magától de 7kor indul, az "nem szamít" a kérdésem szempontjából 🤗)

Köszi!


2023. ápr. 9. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél óra. Addigra én teljesen kész vagyok.
2023. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy órával hamarabb kel. De mi ilyen szöszmötölősek vagyunk, mindannyiunknak kell egy kis idő, mire el tudjuk kezdeni a napot. Az én gyerekem még játszik kicsit, reggelizik pár falatot, addig nézegetünk egy könyvet. Én igyekszem minél jobban elkészülni, mire őt keltem. Nálunk nehezen mennek az ilyen dolgok, hogy induljunk pelust cserélni, öltözni, induljunk cipőt venni, többször kell szólni, hogy 10 perc-5 perc-1 perc és ez meg ez történik, különben a lányom megmakacsolja magát és akkor lőttek a reggelnek.
2023. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha èn kèsz vagyok, akkor 2 gyerekkel 30 p..

( egyik ovis)


Amúgy 40..

De reggeliznek is itthon..

2023. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Kb fél óra. 7-kor kelünk (+/- 10 perc), utána pár perc bújás, kis ébredezés, magunkhoz térés, majd öltözés és uccu neki. Közel a bölcsi, de azért fél8 körül el szoktunk indulni (reggeli 8-kor, előtte pár perccel oda kell érni, ha szeretnénk, hogy kapjon ő is), ha esetleg saját lábon vagy kismotorral szeretne menni, akkor is legyen elég idő bejutni.
2023. ápr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy óra, de nálunk a bölcsiben nincs reggeli, úgyhogy az viszi el otthon a legtöbb időt.
2023. ápr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Fél órával keltettem indulás előtt.

Én pedig előtte 15 perccel keltem.

2023. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én viszem bölcsibe, akkor indulás előtt 45-50 perccel kezdem ébreszreni. Azért nem ébresztem korábban, mert nekem is kell idő elkészülni és, mert így is 6:20-kor kezdem keltegetni. Ha az apjával megy, akkor általában 7-7:15-kor kel és ők kb fél óra alatt elkészülnek, hogy 8-ra odaérjenek a bölcsibe. Én bicajjal viszem, az apja kocsival.
2023. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kell 1 óra, mire eljutunk az indulásig. Ezt mindenkinek ki kell tapasztalnia, hogy a saját gyereke milyen. Az enyém igényli reggel még az ébredezési időt, aztán nem akar öltözni, aztán minden módon húzza az időt reggeli közben és egy kis közös játék is szükséges a lelki békéhez.
2023. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!