Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei gondozónak apró...

Bölcsődei gondozónak apró ajándék néha-néha (bonbon, káve) rosszul venné ki magát?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

És megis minek?

Pedagógus napkor pl oké. Vagy esetleg karácsonyra.

De ugy néha-néha minek?!

A munkáját végzi.

Ennyi erővel adhatnánk a boltosnak is, postásnak is, buszsofőrnek is.

2023. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igen.A többieknél legalábbis biztosan.Mimdenkinek meg gondolom nem viszel.Ez amúgy is olyasmi mint a hálapénz,meg a megveszegetés.Akkor is,ha tényleg hálás vagy,mert nem teheti mindenki meg,ettől még lehet hálás,viszont érezheti úgy a gondozó,hogy ezért te többet vársz el tőle,vagy a te gyerekedet különbnek fogja tartani a társainál.
2023. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
De minek?
2023. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, rosszul venné ki magát.
2023. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

kisgyermeknevelő vagyok, nem volt jellemző hogy csak úgy kaptunk volna bármit is. néhány szülő nyaralásról hozott nekünk apróságot, pl hűtőmágnest. néhányan névnapra, szülinapra (ha ismerős volt fb-n, meg amúgy kisváros, szóval amúgy is ismerhettem a szülőt), karácsonyra, pedagógus napra hoztak vmit (egy csoki, vagy kávé, virág, vmi apróság, kézzel készült dolog, egy kis mézeskalács karácsonykor pl.), illetve amikor oviba mentek.

nem elvárás egyébként, nem bántam másképp a gyerekkel azután sem, hogy ilyen apró gesztusokkal figyeltek ránk, szimplán jól esett ☺️ egy visszajelzés volt, hogy jól érzi magát a gyermek velem (mármint hogy otthon is ez a visszajelzés), ők pedig elégedettek a munkámmal

2023. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez mindig megosztó!

Én oviban dolgoztam, kb a szülők fele vett kisebb ajándékot (csoki, virág, stb) szülinapra, névnapra, nőnapra, pedagógusnapra, karácsonyra, ballagásra. Örültem neki, jól esett, de nem vàrtam el senkitől, úgyhogy az is teljesen rendben van, ha valaki nem vesz soha semmit.

Amire te gondolsz: kávé, tea, keksz, csoki, stb. Szerintem örülnének neki, de azt úgy illik átadni, hogy majd közösen elfogyasztják a nevelők.

Illetve mióta gyerekem van én a csoportnak szoktam időnként bevinni ezt-azt. Pl.: nyáron vittem szörpöt, télen szaloncukrot, évközben kekszet, gyümölcsöt,stb. Úgy adtam át, hogy majd elfogyasztjàk a gyerekek. Mindig örülnek az ilyen adományoknak, mert jutalomkènt oda tudják adni a csoportnak, ha jól viselkednek.

De nálunk van olyan szülő is, aki nedves törlőkendőt, szalvétát, papírzsepit szokott adomànyozni a csoportnak. Illetve olyan szülőnk is van, aki papírírószert, ceruzát, zsírkrétát, rajzlapot, stb adományozott màr. Sőt, olyan is volt màr, hogy otthon màr nem használt, de jó állapotú játékot adtak a csoportnak.

Egyik sem elvárás! De minden apróság jól jön!! :)

2023. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nálunk nagyon örültek az ilyennek.
2023. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Mindenesetre nagyon gáz, mintha meg akarnád vesztegetni
2023. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

8-as mit lehet egy bölcsődei gondozón megvesztegetni????

Amelyik anyuka visz bonbont, annak a gyerekének fényesebbre törli a popsiját pelenkázáskor? :-))))

2023. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs apropója, kissé olyan hatást kelt, mintha ezzel akarnál megkülönböztetett figyelmet vásárolni a gyerekednek.
2023. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!