Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Valami történhetett vagy ez...

Valami történhetett vagy ez előfordulhat?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtük a bölcsit. Reggel sírás nélkül már bemegy és nincs reggeli cirkusz miatta. Ha mentem érte mindig örült nekem. Most viszont kijott és ordított nekem, amit nem tudok hova tenni igazából. Olyan mintha fel lenne zaklatva. Eddig örült nekem mindig. A beszoktatas se volt egyszerű, de 1.5 hét alatt szépen beszokott. Múlt héten vidám volt végig.
2023. szept. 27. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondtak a bölcsis nénik?

Mikor mentél érte?


Én kisfiam azért sírt mert pontatlanul fogalmaztam. Azt mondta uzsi után megyek és kicsit később értem oda, már az udvaron voltak. Ő szószerint értelmezte, h mikor meegette az uzsit már ott leszek, emiatt sírt.

2023. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a cumiját ki szokták adni és most nem találták. Pedig tényleg volt neki. Végül meglett, de nagyon zaklatott volt.
2023. szept. 27. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A teljes, lelki beszokás kb 3 hónap. Addig minden normális. Lehet, hogy most esik le neki, hogy ez már állandó és maradandó dolog, nem csak egy átmeneti program.
2023. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a cumi miatt sírt, ez zaklatta fel.
2023. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!