Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Karacsonyra gyermeknevelők mi...

Karacsonyra gyermeknevelők mi a véleményetek ehez: Bekeretezett kép amelyen rajta vagytok a gyerekkel +doboz csoki?

Figyelt kérdés

dec. 17. 11:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Elég a doboz csoki. Nem bántásból, de fene se akarja nézni otthon más gyerekét az anyjával...
dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Óvónő vagyok. Szépen mosolyogva megköszönném a képet.

Majd otthon a szekrénybe suvasztanám, évekig pakolgatnám, majd évek multán a kukában landolna. A keretet ha szép, a saját családi képemmel kitenném.


Szeretem az összes "gyerekem". De neeeeee.

Nekem ők a munkám. Munkaidőben szivesen vagyok velük. De otthon a családom van, őket akarom nézegetni.

dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha a nőgyógyászodnak nem küldesz fotót a lábad közéről, az óvónőknek se adj a gyerekről.
dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Adj neki dm ajándékkártyát. Családi fotó felejtős.
dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Felesleges. Esetleg a csoki ami ér valamit.
dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Képet ne
dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Csoki, tea, kávé, egy ajándékutalvány, ezek a legjobbak. Főleg, ha pár kedves szó társul melléjük, az a lényeg igazából.

A keretből a fotót kivenném, betenném a dobozba, ahol a többi kedves iskolai emlékem van, de ki nem állítanám. Akármennyire szeretem az osztályomat, nekem ők a munkám is. Az orvos sem teszi ki a páciensek fotóit a falára otthon. Az utalványból én mindig valami olyat veszek, ami tartós és tudom, hogy kiktől kaptam. Például most egy gyönyörű lapos tálalót vettem azzal kiegészítve, amit év végén kaptam. Mindig tudni fogom, hogy az az osztályomtól van. De például ha könyvet veszek, az elejébe bele is szoktam írni, hogy el ne felejtsem. :)

Egy tanító

dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
3as,visitok :D
dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, nem vagyok kisgyermek nevelő, sem óvónő, de egyetértek az előttem szólókkal. A kép teljesen felesleges. Gondold el, ha minden gyerekről kapna képet, egy egész szoba ebből állna. Úgysem fogja nézegetni, kitenni, max vhol a szekrény mélyében lapulnak. Annak meg mi értelme? Egy jobb fajta csokinak, bon-bonnak jobban örülnek.
dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Én müllerben vettem spéci csokit mert a dadusokból egyik tejérzékeny másik glutént nem ehet. Harmadik dadus sima panettonet kapott. Nem kell túlspilázni,családi fotót még saját családtagnak sem adnék...
dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!