Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 6 hónap után ha kiveszem a...

6 hónap után ha kiveszem a bölcsiből.milyen sérülést okozok?

Figyelt kérdés
Betölti a kislányom a 2évet. bölcsibe kell íratni munka miat. de egyedül nehéz megoldani az eljutást meg a haza jutást.én óvodában dolgozom .a két intézmény nyitvatartása hasonló . nincs segítségem .talán erre a fél évre tudnám megoldani .utánna velem lenne az óvodában.milyen kárt ,sérülést okoznák neki?
jan. 18. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Alapvetően semmit, csupán egy megszokott közegben szakitod ki. Hol lesz amugy amíg nem lesz ovis? Az se jó ötlet ám, hogy veled legyen az oviban.
jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeptembertől menne bölcsibe .én meg visszamennék dolgozni az oviba.dajka vagyok .másik csoportban lenne .nincs segítségem.kistelepülésen élünk.
jan. 18. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi baja nem lesz, viszont valószínűleg ebben a fél évben nem sokat lesz bölcsiben.Erre azért számíts.Amúgy meg tök jó,hogy utána megoldott a probléma.Nálunk a bölcsibe nincs hely,így majd össze-vissza a nagyiknál,nagynéniknél ,nagybácsiknál lesz a kislányom.Sajnos áprilisban vissza kell mennem nekem is,ha nem akarunk éhenhalni.
jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi 3-as, de engem halalra paraztattak, h ha bolcsis lesz, akkor is hetente otthon lesz es keszvege nem tudok majd dolgozni... 6 honapja jar eddig 2x volt itthon.

Szoval csak azert irom, hogy van ilyen is, ám!


Egyebkent szerintem sem lesz semmi gondja :)

jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem 4-es,de az átlag nem ilyen szerencsés.Az ovisom decemberben 4 napot volt oviban.Szeptemberben kezdtük.
jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!