Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kezdte valaki a hozzataplalast...

Kezdte valaki a hozzataplalast korábban, mint 6 hónap?

Figyelt kérdés
Akar igen, akar nem, Mivel kezdtetk? Melyik napszakban kóstolt eloszor a baba, mikor valtottatok ki az első étkezést és melyik volt az?

2022. jún. 1. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Én mert nem érte be a tejjel. 5 hónapos volt.Alma levével kezdtem, utána alma pürével.
2022. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ja délelőtt érdemes új ízt próbálni.
2022. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen, 5 hónaposan, nem hízott, kevés volt a tejem, és a tápszert nem fogadta el. Üveges dm almapürével kezdtünk, délelőtt kóstolt, utána szoptattam. Gyorsan haladtunk, szeretett enni, kb. egy hónap alatt eljutottunk oda, hogy tízóraira megevett egy üveg pürét, igaz utána sokáig még szopizott pár kortyot ivás gyanánt, a vizet olyan 8 hónaposan fogadta csak el, de én ezt kiváltott étkezésnek gondolom.
2022. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
4 hósan alma de váltottam, mert savat csinált így zöldségekre váltottunk, azóta sem a kedvence a gyümölcs 3 elmúlt.
2022. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Azért ajánlott délelőtt próbálni, hogy ha valami baja lesz tőle, allergiás tudjatok menni egyből az orvoshoz, és emiatt is mondják hogy kezdetben 1 félét 3 napig adj, jobban kiszűrhető hogy melyik étel okozza a gondot.

Mi alma, körte, aztán répa, édesburgonyával kezdtünk.

Kiváltani egy étkezést sokára, pár hónap alatt tudtunk, nem volt rá igénye.

2022. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!