Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha a gyermek nem akar reggel...

Ha a gyermek nem akar reggel bölcsibe menni, mivel próbáljátok rávenni az indulásra?

Figyelt kérdés
márc. 3. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Megemlítem, hogy ott van a gondozója, akit kedvel, meg hogy játszani megy.

De kérdés, miért nem akar menni és mennyire. Az én gyerekem alapvetően nagyon szeret járni.

márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Hogy minél később indulunk el, annál később tudok értemenni délután.
márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem rá semmivel, fogom, beteszem a kocsiba és indulunk.
márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a reggeli a kulcsszó, ha nem indulunk, lemarad róla. Erre mindig elindul.
márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Mondtam neki, hogy ha hazaért a bölcsiből miket fogunk otthon csinálni vagy hogy bölcsi után bemegyünk a kisboltba és választhat valamit.
márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem próbálom rávenni, én vagyok a felnőtt, nem alkudozom, nem könyörgök, fogom viszem. Szép is lenne ha ő irányítana. Akkor nem lenne munkám neki meg nem lennének játékai és programjai mert nem futná rá.
márc. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Indulunk és kész. Én is idôre megyek, nem érek rá a gyereknek könyörögni.
márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyjából 5 percet szanok a kedves meggyőzésre. Mivel szeret járni, ez általában elég. Ha nem, akkor mwgfogom és viszem.
márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs könyörgés, ígérgetés, nem a gyerek diktál. Megyünk és kész, ha sírva, akkor sírva, de ez nem kívánságműsor.
márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
fogom feladom rá a kabátot megfogom a kezét is indulok,nem könyörgök a gyereknek mivel időre kell mennem munkába,szép is lenn ha a gyerek irányitana engem,ha sirva megyünk akkor sirva megyünk,nem érdekel ez nem kivánságmúsor.
márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!