Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kirakhatják a gyerekemet a...

Kirakhatják a gyerekemet a bölcsiből,ha csak 4 órában dolgozom?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen csak 4 órás irodai munkát végzek.

Bölcsődékre vonatkozik-e valamilyen szabály,hogy csak a 8 órát dolgozó anyukák gyerekei lehetnek ott? Ebéd után el is hozom,mert a város másik felén van,munka után útba esik.

Nincs tele egyáltalán a városi bölcsőde. 14-en lehetnének ott, kisfiammal együtt 8-an vannak a csoportba.

Tapasztalat érdekelne,hogy ez miatt raktak-e ki valakit csoportból?



nov. 18. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha majd betelik a letszam, addig nem.
nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk várólista is van, de mindegy, hogy hány órában dolgozol, én például 6-ban.
nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Dolgozol ez a lényeg.
nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Akár 2 órában is dolgozhatnal, a lényeg hogy van szerződés. Viszont ha telthaz lenne lehet kiraknanak mert a 8 óra több mint a 4. Bár az sem valószínű.
nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uhh, köszönöm szépen mindenkinek.
nov. 18. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem tesznek ki ezért gyereket, de ha rajönnek, igen gyakran fogják említeni, hogy akár korábban is haza vihetned a gyereket, ha úgyis raersz
nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából rajta a munkáltatóimon, hogy heti 20 óra a munkaidő és minden nap elhozom délben, amikor végeztem a munkával.
nov. 18. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
A mi bölcsinkbe akár heti 1 órát is dolgozhat egy szülő, akkor sem rakják ki. Az enyém heti 3 délelőttöt jár. 8-9 között viszi a férjem, és 11-12 között ott vagyok érte. És ez így mindenkinek teljesen rendben van.
nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
8as, és mikor dolgozol? Vagy csak teher otthon?
nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Mikor dolgozom? 8 és 11 között. Matek-kémiatanár vagyok. A helyi általános iskolában az egyetlen kémiatanár. Matekos kolléga van, ő idén még tudja vinni az én részemet is, így csak a kémiaórákat vállaltam el, két évfolyam, heti 9 óra. A dolgozatjavítást, készülést, adminisztrációt otthonról oldom meg a picivel, pedig hagyhatnám tovább bent a bölcsiben, hogy nyugiban elvégezhessem, de nem teszem, mert próbálom minimalizálni a bent töltött idejét. Hát ennyire teher otthon. Van még kérdés?
nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!