Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kissé túlzásba viszi a gyereko...

Kissé túlzásba viszi a gyerekorvosunk, nem?

Figyelt kérdés
Ovis vagy bölcsis gyerekek anyukáinak véleménye érdekelne.Fiaim ősz óta bölcsisek,ezért havonta egyszer tuti betegek.Viszont úgy érzem az orvosunk most már indokolatlanul is itthon tartaná őket.Van egy ilyen véleménye,(egyszer elmondta nekem)hogy ő decembertől márciusig bezáratná az összes bölcsit.Ma,másodszor jártam vele úgy,hogy elvittem a gyerekeket,nátha és némi köhögés miatt,közölte,hogy semmi bajuk-DE azért ne vigye őket a héten bölcsibe.Hát én nem akartam vitatkozni vele,mert most még egyenlőre csak alkalmi munkám van,de ez júniustól megváltozik,ezért félek,mi lesz akkor?Nem túlzás ez,hogy egy nátha miatt 1 hétig kiírja őket?Mit gondoltok?

2013. febr. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
de túlzás szerintem is. És ötlete pedig "fantasztikus", javaslom neki hogy addig osztogasson pénzt arra a 3 hónapra minden kisgyerekes családnak:((
2013. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nátha miatt nem is viszem a gyerekeket, csak ha nem múlik a köhögés. Sosem dolgozna egy anya sem, ha állandóan kiírná az orvos a gyerek miatt.
2013. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondtam..Vajon ő,hova rakta gyerekeit annak idején?
2013. febr. 25. 14:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igaz,volt egy kis hőemelkedés is hétvégén,és mivel aggódtam,nehogy torokgyulladás legyen(mostanában volt párszor)gondoltam jobb ha megnézi őket.De erre nem számítottam..
2013. febr. 25. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja van itthon a kétévesem. Nem is volt lázas, csak köhög. Az viszont nem múlik. Én simán vinném már, a többi gyerek is köhög. Az enyém is onnan szedte össze. Ráadásul magánbölcsi, ahol ugye akkor is fizetsz, ha nem viszed a gyereket...
2013. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm is úgy hozta el hozzánk látogatóba a gyerekeit, hogy előtte orvosnál voltak, aki azt mondta, hogy semmi bajuk, de azért maradjanak otthon. Persze köhögtek és folyt az orruk.

Na, a kislányom olyan beteg lett tőlük, hogy lassan 1 hónapja nem tud meggyógyulni.:( Kicsit jobban lesz, aztán visszaesik megint.


Szerintem ha csak jobban van egy gyerek, de nem gyógyult teljesen, akkor mindig felülfertőződik egy újabb bacilussal. Ezért mondhatta az orvosotok is , hogy maradjanak otthon, nehogy súlyosabb legyen.

Kislányom is "csak" köhögött és folyt az orra múlt héten, azért vittem bölcsibe. Az lett a vége, hogy hétvégére 39 fokos láza lett.

Ha nem ment volna múlt héten, akkor mára biztos meggyógyult volna, de mindegy, mert így is úgy is itthon kell maradni.

2013. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó a gyerekorvosunk de már tett pár érdekes kijelentést pl a bölcsi tönkreteszi a fiam(3szor volt beteg mióta bölcsis és 3-5nap alatt biztosan meggyógyult,ha megoldható ne vigyem csak újévkor mondta ezt december elején.
2013. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!