Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Reggeli a bölcsiben? és...

Reggeli a bölcsiben? és előtte itthon?

Figyelt kérdés

pont ma voltunk a bölcsiben érdeklődni, jövő szeptembertől menne. minden szimpi, csak a reggelit nem értem:

8 tól van, aztán 10től tízórai, 12 től ebéd. Szerintem ez elég gyakori, mert 2 óra alatt nem éhezik meg. Most nem így eszik, de ez addig persze még változhat.

De a reggelit nem értem: Ha én 8ra megyek dolgozni, kb 7 kor indulunk itthonról, 8kor van reggeli. Én úgy nőttem fel és most is úgy élünk, hogy otthon reggelizik a család együtt. Akkor majd ne adjak neki reggelit? vagy én se egyek? vagy ott ne reggelizzen?

ok, hogy sokan rohannak és nem esznek otthon, és jó, hogy a gyerek leglább ott kap vmit, de ha jó szokások vannak, azt hogy rontsuk el?? még több mint egy év van, de hogy lesz??


2013. júl. 7. 21:36
 1/7 Disi ***** válasza:
Mi nemsokára kezdjük a bölcsit. A reggelit nem tudom hogy fogja megenni, reggel tejjel kezdi a napot, amellé nem hiszem hogy 8-kor olyan sok mindent meg tudna enni. Tízóraira csak egy pohár gyümölcslé van, úgyhogy attól simán tud majd ebédelni. És igen , egy év alatt rengeteget változik a gyerkőc étvágya, az én kislányomé elromlott, de remélem a bölcsiben változik majd.
2013. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk közel volt a bölcsi (5 perc séta), így nem reggeliztek. Ébredés után sosem tudtunk egyből enni, mert nem kívánja egyikünk sem még, még hétvégén sem eszünk egyből hanem 1 óra múlva, addig mindenki bamba.

Úgyhogy felkeltek 7-7,15-kor, megmosakodtak, felöltöztek, 3/4 8-kor indultunk is, 8-kor már a bölcsi asztalánál ültek és reggeliztek.

2013. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapnak olyan nagy adagokat es a tizoraira sokszor csak gyümölcs, vagy gyumolcsle.m
2013. júl. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk,h itthon egy bögre tea,tej. s esetleg vajas kenyér. De votl h útközben reggelizett (15-20 perc az út)és utána a bölcsiben 8:15kor. Tizórai nálunk is csak pia. Azt az udvaron itták már meg kis asztalkánál. Ha nem értünk be 8ra akkor meg bent nem kap reggelit,igy mindig volt valami kis kaja a pocakban..
2013. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom tud itthon is enni meg ott is enni itthon csak egy fél kiflit eszik meg itthon 7-fél 8ra ment bölcsibe,és ott is evett tízorai az gyümölcslé csak .
2013. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én bölcsődében dolgozom!!a tízórai általában folyadék vagy gyümölcs.Azt akár éhes a gyerek,akár nem megeszi és pont elég arra,h az ebédet jóízűen megegye!!Otthon nyugodtan reggelizhettek,attól még ha fogára való a reggeli a bölcsiben is fog enni.Nekem az egyik "kislányom" otthon rendszeresen reggelizik,de a bölcsiben is eszik!!!de van aki nem kéri a reggelit,csak a folyadékot illetve a kenyér mellé kínált zöldséget eszi meg.ez változó. Mindenkinél kialakul!!!
2013. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam itthon reggelizett,mielőtt elindultunk a bölcsibe.fél 9-kor volt reggeli,amit megevett,10-kor tízórai,ami gyümölcs és gyümölcslé volt.fél 12 után volt az ebéd,ha fogára való volt,evett.3/4 3-3 között uzsonnáztak.
2013. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!