Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha itthon 2 percet sincs el...

Ha itthon 2 percet sincs el nélkülem, a bölcsiben mi lesz vele, fog tudni egyedül játszani?

Figyelt kérdés
Kislányom mindig a nyomomban van, ha nem játszunk, akkor is együtt főzünk, teregetünk, mindig mindent együtt csinálunk. Nagyon ritkán kb. 5 percet elvan magában, és úgy játszik. Nemsokára kezdjük a bölcsit, és nagyon félek, hogy hogy fog boldogulni! Ha lent vagyunk a játszótéren, akkor nagyon jól elvan, van egy csomó kis barátja, de otthon nagyon más. Másnak is így volt, menni fog szerintetek?
2012. nov. 26. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a kérdésedben a válasz:amikor játszón vagytok a kispajtásokkal jól elvan,tehát a bölcsiben is jól el lesz!

Hidd el az enyém is ilyen!Most 2,5 éves,2 évesen kezte a bölcsit!Van sok pajtása ,jókat játszanak,mindíg mondják a gondozónők,hogy nincs vele semmi baj!

Ha itthon van velem hétvégén ki sem bújik a s..gemből.

Szóval a válasz:ott lesz csak jól el igazán!

2012. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden más lesz, mint otthon veled. Nem kell aggódnod. A bölcsődék és óvodák csodákra képesek :]]]


Az én lányom is ilyen volt. Mondjuk én 1,5 éves korától kezdve szoktattam rá arra, hogy (sajnos) nem leszek mindig mellette. Oldja meg, találja fel magát.

Az eleje nehéz volt, de belejött.

Imádja a bölcsit, a kis pajtásait..

2012. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, 1 percig sem volt el nélkülem. Október óta bölcsis és ott állítólag nagyon jól elvan. Szeret is nagyon bölcsibe járni, a beszoktatással sem volt igazán gond, pedig azt hittem, hogy nehéz eset lesz. Biztos menni fog!
2012. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg, ha bölcsibe adod, akkor utána te fogsz a lányod seggébe bújni, mert annyira fog hiányozni :)))))

Minden perc kevésnek fog tűnni, főleg azok, amiket nem vele tölthetsz!

2012. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem így lesz! 2 éves, azt nem írtam, sokan piszkálnak, főleg a családból, hogy milyen anyás, és ez milyen borzasztó... Szerinem természetes, hogy ebben a korban még ilyenek, viszont nekem meg muszáj visszamennem dolgozni, remélem jól vesszük az akadályt, mindketten:)!
2012. nov. 26. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Meadtad neki otthon, amire szüksége van ahhoz, hogy bátran boldoguljon a nagyvilágban:), tudja, hogy biztos háttér vagy neki:).

Nem hiszem, hogy gond lesz. Ha lesz is néha sírás, az is természetes, hiszen a változás nem mindig könnyű. Sem Neked, sem neki. De ha Rajtad nem érez kétségbeesést, akkor ő is nyugodt tud maradni:).

Ha kötődni tud a gondozónénijéhez, és jó helyen, kedves társaságban lesz, akkor szépen fogja venni az akadályokat.

Mindig az jusson eszedbe, ha kicsi sírdogálás van, hogy nem azért sír mert ott rossz neki, ahol van, hanem azért mert nehéz az elválás:). De tudni fogja, hogy érte mész, szépen megtanulja, hogy uzsonna után jön anya, nem kell félni, jól érzi magát és minden rendben lesz:).

2012. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 3és fél évesen ugyanez.Nem hagy egyedül a lakásban,mindíg ott kell lenni vele.Mi is együtt csinálunk mindent.Tegnap mézeskalácsot sütöttünk.Nekünk a bölcsibe szoktatás könnyen ment,sőtt haza sem akart jönni.Sikított,hogy ő nem akar hazamenni.Amint hazaérünk rögtön a nyomomban van.:)
2012. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok, és jó, hogy nem csak nálunk van így, bizakodom:)!
2012. nov. 27. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!