Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagy bölcsiben, a kicsi...

A nagy bölcsiben, a kicsi itthon? Te hogy döntenél?

Figyelt kérdés

A nagy 23 hónapos, a kicsi 1 hónapos.

Lehetőségünk lenne egy magán bölcsibe adni a nagyobb lányomat, nem drága, 4 kicsi van most ott, ráadásul mind egykorúak, olyannira,hogy 1-2 nap van köztük.

CSak ebédig maradhatnak a gyerekek.


Mielőtt rosszat gondoltok, nem megterhelő vele itthon lenni, mindent el tudunk 3-an intézni.

Csak egyszerűen nincs gyerek a közelében és anniyra igényelné, egész nap csak unatkozik, semmi nem köti le. Rajzol egy kcisit, majd abbahagyja, akkor nem tudja mit kezdjen magával, csak "téblából" egész nap. Ha mesélek az sem érdekli.


Arra is van lehetőség, hogy csak heti egy két nap vigyük.

Mit gondoltok, előnyére válná??Na persze nem most gonoltma, várnék,még egy hónapot, a kicsi is hagy erősödjön..


2012. szept. 27. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én vinném, de mondjuk Karácsony után.

Akkor már nem köti össze a "lepasszolást" (tudom, hogy nem az, ezért az idézőjel) a kistesó érkezésével.

2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vinném a helyedbe, nagyon előnyére válna, nem csak mert gyerek között lenne, hanem neked is egy kicsit könnyebb lenne!

Meg majd a későbbiekben amikor óvodába kell beszoknia sokkal könnyebb lesz neki, mert már edződik az immunrendszer is.


Üdv egy Anyuka.

2012. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vinném a helyedben, nekem nem régen mondta egy anyyuka ajátszótéren mennyire sajnálja hogy nem vitte bölcsibe a most 3 éves kislányát amikor két éves lett, most már látja hogy sokkal jobb lett volna mindkettőjüknek, a gyerek nem unatkozott volna sokkal többet fejlődhetett volna, ahelyett hogy otthon ráncigálta a nadrágját miközben főzött, meg sóvárogva nézte a sorban sátáló gyerekeket az utcán..............
2012. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én biztos beadnám.
2012. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én beadtam a fiamat 3 hete, 20 hónapos. Jövő héten érkezik a kis tesó. Itt sem volt gyerekek közt, félt az idegenektől nagyon. Azóta sokkal nyugodtabb gyerek, nem megyünk egymás agyára délelőtt (unatkozott már itthon, a házimunka mellett nem tudtam vele minden délelőtt sétálni menni, meg most már úgy megyek mint egy pingvin :)). 9-12-ig van bölcsiben, heti 5 napot. Én nagyon ajánlom, nem miattad (bár neked is előnyödre fog válni) hanem a gyerkőc miatt. A napi 3 óra nálunk épp elég arra h itthon végezzek mindennel, és a délutánt tartalmasan tudjuk eltölteni.
2012. szept. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!