Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei üzenőfüzetbe nektek...

Bölcsődei üzenőfüzetbe nektek miket írnak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk részint a praktikus információkat írták, hogy pl. mikor mit kell bevinni stb, illetve írtak rendszeresen egy jellemzést a gyerekről, hogy miben hogyan fejlődött, hol tart stb.
2013. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálunk csak kérték év elején, hogy legyen, az első lapra kellett írni a gyerek és a szülők, illetve akik elhozhatják azoknak az adatait és amúgy üres a füzet

soha semmit nem írtak bele, nem is értem, miért kellett...

2013. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk az első oldalra a gyerkőc 1 napját le kellett írni év elején.Azt mondták majd ők írnak bele,mindig amit évvégén megkapunk.Nem írtak bele semmit.
2013. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a bölcsis füzetbe irtam az jelemzést lányomrol ,egy napja hogy telik,elérhetöséget,meg ki hozhatja el ,bölcsöde meg jelemzést illetve ha bölcsibe lett beteg akor azt is leírták meg mit adtak neki ha lázas lett ,illetve a hiányzásokrol az orvosi papirokat aba gyüjtöték .
2013. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 10. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi nálunk, havonta írták, hogy miben fejlődött a Fiam!

Milyen programok lesznek, ha éppen időben észre vettem akkor nem maradtunk le, róla. Sokszor nem én mentem s a Párom nem vette észre a szekrénybe a füzetet, s nem hozta el. Amúgy szóba is elmondták, meg az üzenő falra is ki volt írva, de csak pár nappal előbb.

Azt is megírták, ha valamiben le volt maradva, hogy egy picikét ösztönözzük itthon, hogy pl.: hangosabban beszéljen, mert nem lehetett érteni, mit mond!

Amúgy amikor 3 éves lett, kapott egy szép nagy autós matricát ez volt a jele, meg írtak neki egy elköszönő versikét!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ! :)
2013. júl. 15. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!