Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülőként mit szoktatok írni...

Szülőként mit szoktatok írni a bölcsődei üzenőfüzetbe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Jé, olyan is van?És az mire való?-bocsi mi még csak most iratkoztunk be :)
2013. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg mivel be-és kiadáskor csak pár szó erejéig van idő beszélni, ebben írja le a gondozó és a szülő egymásnak a tapasztalatokat. De nálunk eddig nem nagyon volt használva, talán egy hónapja adták ki először. Most nálam van, kellene írni valamit, de nem tudom, mit.
2013. ápr. 6. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is van,de ha én nem írok akkor a gondozónők sem írnak,én ezt speciel nem értem,reggel ha bármi gond volt elmondom szóban,hétvége vagy hosszú ünnepek után írok a füzetbe nagy vonalakban mit csinált a fiam,de minden nap sem időm sem kedvem nincs bele írogatni,hiszen nem tudnák mit,szóval jó fejek mert akkor ők sem írnak max lerendeznek 1-2 mondatban,nincs semmi bajom a bölcsivel de ez nem szimpatikus.
2013. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*tudnék
2013. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pont azért akarok írni most, mert ők már írtak többször, a többi anyuka meg mondta, hogy ők is írtak már, én meg még semmit.

De akkor mondjuk írjam le, mi volt húsvétkor? Azóta beteg, hétfőn megy először. Mert pl nem írhatom, hogy szeret énekelni a gyerek, mert ők is azt írták, meg hogy mindent megeszik, satöbbi,

2013. ápr. 6. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálatok normálisan működik.Írd le hogyan aludt,evett mivel játszott,pl szobatisztasággal haladt-e ha még nem az,vagy hogy beteg volt ilyesmiket.Nálunk 2 füzet van az egyikbe írtunk egy jellemzést a gyerekről a másik az amibe írogatunk egymásnak.
2013. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk arra használjuk az üzenőfüzetet, hogyha valami kisebb baleset volt a bölcsiben, azt beleírják a gondozónők, alá kell nekem írni.

Ha otthont történik valami baleset, akkor elvileg elkérem és beleírom (emiatt sosem kértem el).

Beleírják, mikor van nyári szünet, mikor van ebédbefizetés.

Illetve eddig kétszer írt bele a gondozónő a gyerek benti viselkedéséről kb 2-2 oldalt. Mit csinál, hogy eszik, szófogadó-e, szeret-e játszani a társaival, stb...

2013. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mióta beirattam a gyereket bölcsibe,és mondták vegyek 2 füzetet,1 üzenő,és egy másik,amibe jellemzést irok a fiamról,azóta én egy füzettel sem találkoztam,nemhogy irtam volna bele....sose adták még ide...
2013. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szeptember óta van nálunk is, de sosem adták ki. Csak egyik anyuka reklamált az igazgatónál, és kiderült, hogy a gondozók saját elmondásuk alapján minden héten haza szokták adni a füzetet. Persze mivel nem, volt is nagy balhé. Azóta írnak bele, ha kell, ha nem.
2013. ápr. 7. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom mi szerencsések vagyunk.Minden hóban írnak jellemzést a gyerkőcről,hogy alakul a kis élete odabenn.Kivel-mit játszik,jól eszik-e,meg ilyenek,mindenféle észrevétel.Én visszaszoktam írni az én észrevételemet is,bár ez ált 2 sor,mert mindent megbeszélünk szóban.Bár pl mikor nyáron itthon szobatiszta lett és ez a bölcsibe nem ment,ők leírták,h nem szól én meg leírtam,megkértem őket,h legyenek türelemmel és kitartással,m mi azon vagyunk,h sikerüljön.Mikor már szólt a bölcsibe is,megköszöntem a kitartó munkájukat.Ezek biztosan jól esnek nekik,meg nálunk a vezető mindig elolvassa az összes ( ! ) szülői visszajelzést is.
2013. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!