Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyire tartjátok fontosnak...

Mennyire tartjátok fontosnak a bölcsi kezdést? Vagy vártok inkább ti is az oviig?

Figyelt kérdés

nem hiszem hogy megérné bölcsibe adni a picimet, olyan helyen lakunk ahol nem sok munka lehetöség van, nem gáz a falu, csak kevés a lehetőség. na most: kapok kb 60e ft gyedet és ugye a családi potlék, ha most elmennék dolgozni nem hiszem hogy annyival többet kapnék, hogy megérje hogy"idegenekre" bizzam a kicsit és még aggodhatok is hogy hogy hogyan tudok eljönni az ujdonsült munkahelyemröl ha beteg vagy ha gáz van ne adj isten. a mostani munkahelyemtöl (ahonnan eljöttem) messze költöztünk ugyhogy oda nem tudnék vissza menni.


Ti is vagytok igy ezzel és megvárjátok a "kötelező" ovit?


tanácsok e téren?


köszi



2013. aug. 21. 09:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát nem egyszerü látom senkinél sem
2013. aug. 24. 08:31
 12/14 anonim ***** válasza:

nem egyszerű, de nálad szerintem elég egyértelmű a helyzet. :)

ha egy kicsit tudod kívülállóként látni a szitut.

2013. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ha bejön a gyed munka mellett akkor változni fog a véleménye annak aki nem akarja pont asz miatt beadni a picit ami miatt én ?
2013. szept. 21. 08:21
 14/14 anonim ***** válasza:
szia.kisfiam 26 hónapos.október közepétől megy magánbölcsödébe. csak azért irattam be mert itthon unja már magát.imádja a gyerekeket.
2013. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!