Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nektek mennyibe kerül a...

Nektek mennyibe kerül a bölcsikezdés?

Figyelt kérdés
Mennyi új ruhát vettetek?
2013. aug. 29. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd télre veszek új overált, sok ruhánk van, maradt a tesóról. Egy új szandi kell bentre, néhány használati holmi (pelus, tisztasági, lepedő), nem kértek sokat. Úgy 5000 Ft, plusz az ebéd és a csoportpénz.

Állítólag nem érdemes új ruhákat venni, inkább játszós minőséget tanácsolták turiból pl. De az is lehet jó állapotú, emiatt ne költekezz szerintem. De ott se venne rosszat az ember, nem adsz rongyot a gyerekedre otthon sem, csak nem a legszebbet kell a bölcsiben összekakaózni, sarazni. Szóval bölcsikezdés miatt új ruhákat nem veszünk.

2013. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anyács ***** válasza:
Új ruhűkat mi sem vettünk, nagyon sokat örököltünk, még sok évig nem kell vennünk, csak ha megtetszik valami. Bugyikat, zoknikat vettem(ez mondjuk amúgy is kellett volna), tisztaság csomag, pelus(bár nagyjából szobatiszta a lányom), cipő, és szandi kell még vennem, az a kevés dolog amit kértek, van pluszban itthon is. Kaját kell befizetnem, gondozási díj, ez kb 15ezer lesz, apróságok amiket vettem, kb 5000ft nagyon maximum.
2013. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!