Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy bírjátok a beszoktatást...

Hogy bírjátok a beszoktatást a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Nekem hiányzik, hogy nincs otthon velem a fiam 1 hete bölcsis és 2és fél éves a fiam. Ti hogy bírjátok?

2013. aug. 30. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen szoktam meg,bőgtem napokig!Kell egy kis idő hogy megszokd :)
2013. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiam februárban ment bölcsibe, igaz csak heti három napot akkor még, mert csak júliusban mentem vissza dolgozni, ő is élvezte meg én is.
2013. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Disi ***** válasza:
A beszoktatás jó volt minden simán ment. Most már 1 hónapja dolgozom és nincs időm rá gondolni :( Szerencsére nem volt pityergés így nekem is sokkal könnyebb volt. Ettől függetlenül a kislányomat is megviseliaz elválás, most még rosszabbul alszik mint eddig... Így nekem ez nehéz inkább munka mellett, hogy mindig éjszakázunk. Remélem gyorsan elmúlik, csak átmeneti.
2013. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anyács ***** válasza:
Szerencsére/sajnos én már hónapok óta dolgozom hébe-hóba, így a kiscsajom megszokta, hogy más vigyáz rá. De így sokkal minőségibben tudjuk tölteni az időt együtt. Remélem nem fogja megviselni, hétfőn kezdjük, én a lehető legpozitívabban állok hozzá.
2013. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:( Holnap kezdjük. Már most nagyon fura, hogy elképzelem, hogy nincs velem. Érzem, hogy egyre jobban kiborulok. És most jött a lelkiismeret-furdalás, amiben eddig biztos voltam, elbizonytalanodtam, talán mégse volt jó döntés visszamenni még dolgozni...nem mintha sok választásom lenne, de rossz érzés. Tele vagyok félelmekkel. Ezt ő is érzi, olyan hisztis, mint eddig soha.
2013. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Off: mennyit van a bölcsiben a gyereketek naponta?
2013. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem holnap, hanem hétfőn. :) 5.
2013. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Disi ***** válasza:
Én csak délelőtt dolgozom, de alvás után, fél 3 körül megyek érte. Ahogy elkezdtem dolgozni ő is elaludt (a beszoktatás alatt még szabin voltam) és nem lehet tudni mikortól emelnek az óraszámomon, ezért mivel könnyen ment ez is hagyom hogy ott aludjon. Így van időm elszaladni boltba, itthon rendet rakni, takaritani, mikor hazaérünk már teljesen az övé vagyok. A beszoktatás előtt nálunk is még anyásabb lett, nagyon féltem, de nem volt semmi gond, nagyon jól érzi magát és nekem ez a fontos nem az hogy nekem milyen rossz hogy nem velem játszik, ebédel, stb. Viszont délután büntet minket nagyon, eddig soha nem látott hisztiket, visitásokat szokott levágni, akkor jön ki tajta a feszülzség. A bölcsiben viszont dicsérik, hogy egy tündér :)
2013. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1 hete megy a beszoktatás még van egy hét és heti 3X fog menni, de olyan rossz lesz hogy nem lesz velem.. már ugy megszoktam
2013. szept. 1. 20:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap menni fog, mert dolgozunk, reggel fél 8-tól délután 3-ig biztos ott lesz, mert alvás előtt nem érek érte oda, ezért csak 3 után lehet elvinni. :(
2013. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!