Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mióta próbálkozik a babával...

Ki mióta próbálkozik a babával? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mi már 10 hónapja. Kivizsgálások már voltak, mivel tudtuk, hogy a páromnál van gond. Herevisszér, de érdekes a spermaképe nem lett olyan rossz. A mennyiség ok, a fertilitás csöppet alacsony. De azt mondták, hogy ettől lehetne már. Nálam eddig minden eredmény jó lett. Tudom, hogy vannak, akik évek óta várnak a babára, de sokan vagyunk, akik közelítünk az 1 évhez és ez sem könnyű, mivel folyton arra gondolok, hogy mi van ha nekünk is éveket kell rá várni, vagy a legrosszabb. Másik percben meg bizakodok, hogy hátha egyre közelebb vagyunk hozzá. Ki hogy éli ezt meg? Másnak, akinek sikerült, mikor jött össze és mit csinált másképp?

2013. aug. 22. 18:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Szia. Január óta várok rá...full egészségesek vagyunk...mégis tele vagyok negatív tesztekkel...már lassan beleőrülök....
2013. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez a 3. próbálkozós hónap, jövő héten derül ki lakik-e már bent valaki :)Az első hónap csalódás volt, reménykedtem hátha elsőre sikerül, mert a szűk környezetemben az elmúlt időszakban 3-nak is rögtön összejött. Most nem stresszelem magam, sőt furcsán nyugodt vagyok, pedig semmi tünetem :)
2013. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
49%

Elso gyerekkel elso honapban teherbe estem. 2.5 eves. A masodikkal is az elso honapban de sajnos elvesztettuk Ot az 5-ik honap terhessegben aprilisban. Szornyu volt..

Ujbol elkezdunk probalkozni es megint elsore sikerult. 4 hetes terhes vagyok, de nem elem bele magam.... Neha inkabb jobb nem teherbe esni sokaig talan... Mint megszulni egy 5 honapos babat elve csakhogy az orvos kezei kozt meghaljon 1 percen belul...

2013. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
nekünk ez lesz az 5.hónap és már unom ezt a sok csalódást és nem hiszem el,hogy ilyen szerencsétlen vagyok.Mostanában sokkal több minden nem sikerül,mert annyira elkenődött vagyok már a sok negatív teszt miatt :( és persze a környezetemben nagyon sok embernek rögtön összejött és persze van olyan is aki az orrom alá dörgöli...Utolsó szörnyű amit átéltél,sajnálom :( Koncentrálj a gyermekedre aki mellettetek van,ő sok erőt adhat.Én is így jártam a 3.hónapban(elvesztettük a babát) és nem nagyon jön a következő áldás
2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
3-as, nagyon sajnálom a veszteségeteket:(
2013. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

1es Már én is lassan beleőrülök. Gyártom a negatív teszteket. Nekem még csak soha egy kétértelmű, halvány valami tesztem sem volt.

2es és 4es Az én környezetemben is mindenkinek elsőre sikerült, ettől a falra mászok és szerintem ettől görcsöltem be, hogy nekünk nem!

3as 4es Nagyon sajnálom, ami veletek történt! Azon már én is gondolkoztam, hogy lehet jobb az, ha nehezebben jön össze, mintha elvetélnék vagy baja lenne a babának, mert azt még nehezebben tudnám megélni. Sokan olyan hamar teherbe esnek és sokszor olvasom, hogy elvetélnek. Van aki többször is. Abba is beleőrülnék és rettegnék az újabb babánál...Kitartást! És kívánom, hogy soha ne ismétlődjék meg veletek ez a szörnyűség és csodaszép egészséges babátok szülessen mihamarabb!

Meg mindenkinek kívánom, hogy mihamarabb teljesüljön a vágya! Én tényleg mostanában azt mondogatom magamnak, ha megjön, hogy nem baj, legalább egyre közelebb kerülök ahhoz a ciklushoz, amikor sikerül! Persze nehéz, meg elkenődök, de próbálok talpra állni hamar és pozitívan állni a dolgokhoz!

2013. aug. 22. 20:13
 7/41 A kérdező kommentje:
Ez a pozitív hozzáállás egyébként nem mindig megy,,,most például nagyon próbálok az lenni,,,és nem nagyon megy.
2013. aug. 22. 20:17
 8/41 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nem mindig meg és nagyon szerencsétlennek érzem magam tőle én is :( de valahol olvastam,hogy ha megjön örülj,hogy folytatódik ugyanúgy az életed....ha nem jön meg örülj,hogy fenekestől fel fog fordulni minden körülötted :) Én ezt próbálom mondogatni magamnak ezeket a szavakat,szeretem a párom és boldog vagyok vele és amíg nem jön a baba mindent kiélvezünk és éljük a mi kis életünk :)
2013. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 2 éve várjuk és még nem jön pedig mind ketten egészségesek vagyunk .Higgyétek el eltelik az 1 év bár ne teljen akkor már megszokod hogy már megint megjött és majd el sem hiszed amikor pozitív én így gondolom :D
2013. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Kérdező mennyi volt a kiskatonák száma nálatok?
2013. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!