Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A ti bölcsitekben milyen...

A ti bölcsitekben milyen papírokat kellett azonnal bemutatni, ahogy elkezd járni a gyermek?

Figyelt kérdés
Munkáltatóit mikor kérték? Volt türelmi idő? (egyébként törvényileg mennyi türelmi idő lehet?) Elég volt esetleg iskolalátogatási papír is?
2013. szept. 9. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
beíratkozásnál kértek a munkáltatótól egy papírt,hogy xxxx. tól ott dolgozom,és várnak vissza . xxxx.tól.És akkor is kellett vinni papírt amikor elkezdtem a melót.Mire kezdtem volna dolgozni kétséges volt,h visszavesznek-e,beszéltem a gondozónővel,h mi a helyzet.Azt mondta,ha egy gyerek már bekerül a renszerbe csak úgy nem tehetik ki.(augusztus végén kezdtük a beszoktatást,és végül novemberben tudtam elkezdeni dolgozni)
2013. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenféle jövedelem igazolás (családi pótlék, tartás díj,és fizetés)Én 1 hét csúszással a bölcsi kezdete előtt nem tudtam, hogy 1 hónapon belül fogok-e tudni dolgozni.

A jövedelem igazolás a gondozási díj megállapításához kellett, illetve, hogy ingyenes étkezésre jogosult-e a gyermek. A munkáltatói pedig ahhoz, hogy egyáltalán fölvegyék a bölcsibe.(Túljelentkezés miatt)

Nekem azt mondták, hogy 1 hónapigsnem tudnak fenntartani egy férőhelyet.Közben szerencsére behívtak dolgozni, így fölvették, de nem volt egyszerű egyeztetni az időpontokat.

2013. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!