Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akik babakocsival viszik a...

Akik babakocsival viszik a gyereket bölcsibe, hová teszik a babakocsit? Ott lehet hagyni, tárolni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem viszi az anyuka a munkahelyére az üres babakocsit.
2013. szept. 18. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmit nem lehet otthagyni..sem babakocsit, sem kisbiciklit. Kicsi a bölcsi. Az oviban ugyanez a helyzet, mi kézben vittük a kicsit pont emiatt.
2013. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mi fiunk bölcsijében a szabadtéren van egy fedett rész,minden babakocsi ott van.

Gondolom,mindenütt felkészültek erre.

2013. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látom ,mégsem!
2013. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ott nem történnek lopások, rongálások?
2013. szept. 18. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a bölcsi lépcsőházában, a földszinten vagy egy nagy terület a babakocsik részére. Le is lehetne lakatolni, van rá lehetőség, de én még sosem rögzítettem és nem vitték el. Egyébként viszonylag jó környéken van a bölcsi és csak az mehet be, akinek odajár a gyereke, szóval érdekes lenne ha úgy el merné valaki lopni!
2013. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk csak mágneskártyával lehet bejutni a bölcsibe.A dadusok is tisztába vannak vele,melyik kié,szóval kicsi az esély.

Végső esetben semmi se zárja ki,hogy kiláncold,környékfüggő

2013. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bölcsiben hagytam, 2 évig nem tűnt el, és nem is hallottam, hogy bárkié eltűnt volna.
2013. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 csoportszobánként van egy előtér, öltöző, tisztázó helyiség...az előtérben lehet hagyni a babakocsit (lehetőleg összecsukva), de pl. az egyik gondozónő biciklije is ott van.
2013. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JnéHN ***** válasza:
Van egy kis külön szoba a kocsiknak.
2013. szept. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!