Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei jelentkezési lapon...

Bölcsődei jelentkezési lapon mit jelent?

Figyelt kérdés

Milyen minőségben lakik ott a család:

Komfort fokozat:


Mi az a gyermekvédelmi kedvezmény?


Egy kérdés, hogy mit várunk a bölcsődétől, erre mit lehet írni?


Bölcsődébe való bekerüléshez előny az, ha a gyermeknek van külön szobája, vagy hátrány? Mert ezt is kérdezik a jelentkezési lapon, hogy van-e külön szobája a gyermeknek.



2013. szept. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1: tulajdonosai vagytok-e a lakásnak, ahol laktok, bérlők vagy családtagok...stb


2: összkomfortos, félkomfortos, komfort nélküli-e a lakás


3: egy segély, az a kérdés gondolom, h részesültök-e benne


4: én olyasmit írtam, hogy felelősségteljes és türelmes gondozást gyermekem felé, hogy jó kezekben tudjam amíg dolgozok, szeretném ha jól érezné magát bent és megbízna a gondozónőkben, és fontosnak tartom, hogy megfelelően kommunikáljanak a gondozónők a szülővel, megfelelően tájékoztassanak a gyermekem fejlődéséről az üzenőfüzetben stb


5: nem ezen múlik a bejutás, se nem előny, se nem hátrány, ezek csak arra hivatottak, hogy jobban megismerjék a gyermeket, a családot, körülményeket, plusz statisztika is.semmit nem befolyásol, ne aggódj:)

2013. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

1. albérletben, saját házban, nagyszlőknél...stb

2. sztem ha se túl szegények se milliomosok nem vagytok, akkor egy "átlagos" elég nekik -tehát nem 5en éltek egy három négyzetméteres szobában.

3. GYVK - ezt akkor igényelhetitek, ha a háztartásban az egy főre eső jövedelem nem éri a 37.050-et (2013ban) - tehát 3an vagytok pl. Te+férjed+gyerek. Fizetést+gyedt+gyest+családit ... mindent ami van összedani / 3 fő. Önkormányzatnál kell kitölteni a papírt meg be kell adni a kereseti igazolást, Gyesről / Gyedről a határozatot meg mindent amit kérnek. Ha jogos és jár akkor megkapjátok, a határozatot beviszed a bölcsibe és nem kell semmit fizetned.

Mit vársz a bölcsitől? Legyen biztonságban a gyerek, foglalkozzanak is Vele, tájékoztassanak a nap végén minden fontos dologról, ha baj van azonnal szóljanak..ilyenek.

Nem hiszem hogy előny vagy hátrány a külön szoba. Egyszerűen csak más a kettő. Családlátogatásnál kiderül ha füllentesz - tudom nem írtad hogy szeretnél, csak ne is tedd :)

2013. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Első! Jól összehoztuk a Kérdezőnek :)
2013. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. szept. 18. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok:)) Ez tényleg jól sikerült így :D
2013. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!