Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vissza adom a gyedet mert...

Ha vissza adom a gyedet mert sajnos egyedűl maradtam a gyermekeimmel és vissza kell mennem dolgozni jár szabadság a kimaradt évekre munkahelytől? Ennek a kifizetését kérhetem? Hol kell bölcsödei jelentkezési lapot kitölteni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szabadság csak akkor jár, ha dolgozol - amig gyeden voltál, addig egész idö alatt szabadságon voltál.
2010. máj. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Én délután beszélek a munkaügyesünkkel hasonló okok miatt. Nekem fél szóval azt mondta hogy a Gyás-ra jár szabadság, tehát valamennyinek lennie kell... De még délután írok!

Bölcsődei jelentkezési lapot a bölcsődében tudsz kérni ahova be szeretnéd íratni.

Kitartást Neked!

2010. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszolonak üzi:légyszi sugj nekem is szabi ügyben várom köszi
2010. máj. 6. 06:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó vagyok! Azt mondta a munkaügyesünk, hogy a Gyed első évére jár a szokásos éves szabadság, meg még számolt egy plusz dolgot, amit sajnos nem igazán értettem, valami időarányos szabiról beszélt, de pontosan nem tudom mi volt az. Lehet hogy az ami a Gyás alatt járt...

Bocsánat, ennyit tudtam segíteni!

2010. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez is nagy segitség köszönöm szépen!!!
2010. máj. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!