Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan segítsem a beszokásban?

Hogyan segítsem a beszokásban?

Figyelt kérdés
kislányom májusban töltötte a 2 évet.szobatiszta,gyönyörűen beszél,iszonyat barátságos.az igaz,h elég anyás,de vadidegen emberekkel is 1 perc alatt megtalálja ahangot,mindig ismerkedik,szóval nem egy zárkózott típus.a bölcsi viszont katasztrófa.Nem játsik,egész nap csak utánam sír,nem érzi magát biztonságban.2 hetet voltunk,egy hetet nem,beteg lett...ma azt mesélte,h a gondozónő megszorította az arcát,h hagyja abba a sírást,meg hogy kidobja a rongyiját az utcára.Mit csináljak?ok,h rákérdezek,és akkor mi lesz...tudom,h problémásabb a beszoktatása,de valahogy nekik is fel kéne azért találniuk magukat,nem tudom,mi tévő legyek...
2013. okt. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Jézus mégis mit képzel az a gondozó máshol ezért kirugnák.
2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem tisztáztam a gondozónővel,nem tudom,h igaz-e,bár kétlem,h bevallaná:),majd kiderül...
2013. okt. 1. 20:48
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
45%
Nem hiszem, hogy nyerő lenne azzal jönni, hogy a gyerek azt mondta... én bölcsit váltanék. Egyébként meg...nem tudsz otthon maradni többet?
2013. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen és udvariasan rákérdeztem,megbeszéltük...természetesen ilyet nem csináltak,azt mondta,h rá szoktak szólni,h fejezze be,hagyja abba,mert a többi gyereket is zavarja.mindegy is,azóta mondjuk többet kommunikálnak velem,jobban megbeszéljük a napi eseményeket.És ma már 1 órát egyhuzamban játszott a gyerekem :D sírás nélkül.Lehet,h jobban odafigyelnek rá,majd csak belerázódik ő is.Ha tehetném,oviig maradnék itthon vele,csak hát az a fránya pénz.Másik bölcsi nagyon messze van...köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 3. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!