Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A beszoktatási 2 hétben végig...

A beszoktatási 2 hétben végig ott voltál a bölcsibe, amikor a gyerek is, nem mentél el sehova onnan? Te voltál a beszoktatós vagy a többi családtag is volt, hogy volt egy napot bent vele?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában én.Akkor mentem el mikor meg lett beszélve a dadussal:D Igaz kint sétálgattam és füleltem ezerrel, hogy mi történi:D Amikor meg már beszokott, addig nem léptem ki a bölcsiből mig nem hallottam, hogy megnyugodott, mert mindig sirtak beadáskor.
2013. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
végig én csináltam a beszoktatást. Első héten végig vele voltam, másnap először kiküldtek egy negyed órára, aztán szépen növelték. Második hét csütörtökön, már rögtön haza is küldtek, csak korábban mentem érte, pénteken pedig már úgy ment, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva.
2013. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a legelső napon lehettem ott 1 órát. Akkor el is mentünk haza, de másnap már ott kellett hagynom 2 órára, aztán egész délelőttre, majd alvásra, és egész napra. 5 nap alatt beszokott.
2013. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb egy fix ember - de ez lehet apa vagy nagymama is, ha szoros a kapcsolata a gyerekkel és reggel/délutánonként úgyis ő fogja vinni/hozni.

Nálunk is 2 hetet mondtak, de aztán csak egy hét kellett. Első nap együtt játszottunk, tízórai és ebéd között, aztán haza. Második nap már ott reggelizett és ebédelt velem, és egy órára kimentem. Harmadik nap már többet volt egyedül, csak reggel voltam vele, ebéd után mentem érte. Negyedik nap már ott aludt és alvás után hoztam el, de még "összefutottunk" az udvaron napközben és én altattam. Ötödik nap reggeltől egyedül volt, alvás után elhoztam. Következő hétfőn már ott is uzsonázott, én meg dolgoztam. Nem volt sok sírás és nagyon megszerette a bölcsit.

2013. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!