Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Részmunkaidős munka mellett...

Részmunkaidős munka mellett is beveszik a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Kisfiam 15 hónapos és muszály visszamennem dolgozni, de csak részmunkaidőben 4 órára kezdetben, beveszik a bölcsibe így is? Tájékozatlan vagyok a témában első gyerek :)

Köszönöm


2013. okt. 16. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van hely, akkor igen. De eléggé tele vannak a bölcsik, így hirtelen nem biztos :-(
2013. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk egyáltalán nem volt szempont a munkahely léte/nem léte. (- Anyagi helyzet, - hogy területileg hol lakunk, - testvérek száma, családi állapot számított elsősorban. Sőt, ha jól emlékszem, akkor a munkanélküliség hátrányos helyzet, tehát emiatt is előnyben részesítés van)

Amúgy én is részmunkaidős vagyok és fölvették a gyerekem. (De mondom, nem is kértek eddig semmit a munkáltatótól. Tehát lehetnék akár 8 órásban is és lehetne, hogy nincs munkám, nem kérdeznék. )

2013. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy van nálunk, Debrecenben, de jó lenne ha sikerülne mivel én munkaképesség csökkent vagyok, és ha nem tudok visszamenni valószínű ugrik a munka, és borzasztó nehéz lenne másikat találni. Ez sem volt egyszerű, évekig munkanélküli voltam, hiába van jó szakmám...

Szóval nem egyszerű a helyzet..

2013. okt. 16. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy akár ez is szempont lehet, mármint a csökkent munkaképesség. Szerintem az lenne a legjobb, ha személyesen megérdeklődnéd ezeket a dolgokat. Egyrészt, hogy pontos információid legyenek, másrészt ha megjegyzik az arcod, az is számíthat. (Nincs kimondva, de gyakorlatilag "fejre" is megy a dolog. Nem irritálóan, de azért érdemes "nyomulni" egy picit)
2013. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor felkeresem őket hamarosan. Van pár bölcsi Debrecenben, de 1 van ami különösen jó lenne közel a munkahelyhez.
2013. okt. 16. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen ,kislányamat is felveték .
2013. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk kértek munkáltatóit, de nem nézték/kérdezték hány órában dolgozom. Egyébkén én is heti 20 órában dolgozok.
2013. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez nem lesz akadály! Munkáltatóit szoktak kérni de az nem gond, hogy ha csak 4 órás vagy. Legtöbben amúgy is max.6 órában mennek vissza gyes mellett (már ha van rá lehetőségük).
2013. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is anyum 4 órába dolgozott öcsémet nem vették fel mondván tele a bölcsi és amúgy meg oldjuk meg...szerintem minden városban máshogy van 1 próbát megér
2013. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!