Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsődében lecsekkolták...

A bölcsődében lecsekkolták nálatok, hogy valóban bejelentett-e téged a munkáltatód?

Figyelt kérdés
A beszoktatásnál tartunk, 4 napja kezdtük. Munkát keresek, de még nem találtam. Addig feketén dolgozgatok egy másik kerületben lévő vállalkozónak, hogy legyen valami jövedelem és tudnék is onnan egy munkáltatóit adni a bölcsibe, de azért tartok ettől.

2013. nov. 7. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2013. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
bocs ha rosszindulatúnak tűnök,de remélem igen...hallottam sokan vannak kamu igazolásokkal otthon,mások meg nem férnek be a bölcsibe...mindenkit le kéne ellenőrizniük,de szerintem nem szokták...persze a te eseted abban más,hogy dolgozol és ha épp nincs más muszáj feketén is mert enni enni kell...
2013. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk igen
2013. nov. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És hogy ellenőrzik le? Mi alapján tudják lekérdezni?

Én úgy tudom, hogy csak az ugyan abban a kerületben bejelentett dolgozókat tudják ellenőrizni az önkormányzatnál, de ha máshol dolgozol, mint a bölcsi van, akkor nem tudják megnézetni.

Ez akkor nem igaz?

2013. nov. 8. 13:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk odatelefonáltak
2013. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Telefonálnak.
2013. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én meg biztos vagyok benne, hogy nálunk nem ellenőrzik le. Ismerősöm a bölcsődevezető és Ő mondta. Ez máshol lehet, hogy másképp van de nem hiszem. Nincsen ilyesmire idejük azt gondolom. És ha odatelefonálással ellenőrzik akkor meg a vállalkozó aki adna neked munkáltatóit, igazolhatja, hogy igen, ott dolgozol. Más módon szerintem nincs is joguk leellenőrizni és nem is tudják és nem is akarják.
2013. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a fenébe ne akarnák, nekik is egyszerűbb ha kevesebb gyerek van. Bőven szakítanak rá időt.
2013. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is ez van. Mikor beírattam a fiam, kérték a munkáltatói igazolást! Ekkor Gyed-en voltam. Bevittem. Mikor elkezdtem beszokatni, csak úgy engedték, hogy vittem a munkáltatómtól egy papírt, hogy a szabim töltöm és ha letelt a beszokatás megyek vissza dolgozni! Szerintem ehhez semmi joguk és mélységesen felháborítónak tartom! De bevittem azokat a k.va papírokat, mert tényleg mentem vissza dolgozni és nem engedhettem meg magamnak, hogy itthon maradjak. Vidéken lakok, 1 bölcsi van!
2013. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ja igen. Itt nálunk Gyed alatt beszokatni sem lehet a gyereket!!! Ezt nem értem. Csak ha szabin vagy, vagy dolgozol a nagyi meg beszokatja!
2013. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!