Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egyedülálló vagyok. Munkát...

Egyedülálló vagyok. Munkát alkalmanként, és nem mindig nappal kapok. Van olyan bölcsőde, ahol ilyen munka mellett is fogadnak gyereket? Akár este, vagy esetleg éjszakára is? És ezért fizetni is kell vagy ingyen van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ilyen nincs. Eleve a sima állami bölcsibe sem könnyű bejutni egyes helyeken, lehet, hogy még 8-4-ig se veszik be ha nem viszel munkáltatóit. Estére meg éjszakára viszont biztos, hogy olcsó, állami bölcsi nincs, már azért keresztre feszítenek, ha 4-ig van bölcsi és te 4,15-kor futsz be.
2013. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

OFF "már azért keresztre feszítenek, ha 4-ig van bölcsi és te 4,15-kor futsz be"


Ezen miért vagy felháborodva? Nekik is van munkaidejuk, mar ne is haragudj....

2013. dec. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
12: mert a bolcsode feladata a dolgozo anyak segitese, manapsag nem htb es muszakba jaro anyak vannak. A legtobb cegnel tovabb kell bent maradni, viszont kesobb kezdenek. Valtott munkarendben, rugalmasabb nyitvatartassal nagyobb segitseg is lenne... talan alkalmazkodni kellene a mai kor elvarasaihoz, igy is nehez a szuloknek, aki nem tud bebiszittert fizetni es nincs ugraszthato nagymama, az nem fogja bevallalni a kovetkezot, mert nem kockaztatja a munkahelyet.
2013. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Tehát utolsó, te is azok koze tartozol, akik szerint nekik kellene alkalmazkodni hozzad.... Mert nekik biztos nincs gyerekük, családjuk, magánéletükben. Tudod mit? Lázadás! Legyen- éjjel nappal a bölcsőde/ovoda/iskola, az a legjobb!
2013. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

14: A dolgozó szülők vannak a bölcsődéért, vagy a bölcsőde a dolgozó szülőkért? Nagyon sokan vannak még akik szeretnének hazajutni a családjukhoz, a gyerekeikhez, de dolgozni kell.

Marha nagy segítség, ha mondjuk emelnek a családi pótlékon 1000 Ft-ot, de az anyukát meg nem veszi vissza a munkahelye, vagy ő nem tud visszamenni, mert akkor nincs aki a gyerekért menjen, vagy esetleg kirúgják és könyöröghet segélyért.

Észre kellene venni, hogy megváltozott a világ, van akinek később kezdődik a munkaideje és tovább tart, a bölcsőde is alkalmazkodhatna ehhez. Váltott munkarendben meg lehetne oldani. Nem azt mondom, hogy hajnalban bevágja az ember a kölköt a bölcsibe, aztán este 10-kor miután sörözött a kollégákkal akkor elmegy érte, de van akinek később kezdődik a munkaideje és tovább tart. Már az nagy segítség lenne sokaknak, ha mondjuk 6-ig lenne a nyitva tartás.

2013. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet választani a maga intézményeket, utolsó. Nem kotelezo az allami bolcsi. Sot, gyereket vállalni se.... Ja, mielőtt meg beszolsz, hogy nincs gyerekem:van es igen sokáig egyedül neveltem. Dolgoztam es mégsem kestem soha egy percet sem a bolcsibol,,,,
2013. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!