Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nektek mi erről a véleményetek?

Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A lányomat tavaly ősszel szoktattam be a bölcsibe. Az akkori csoportjából elég sok szülővel sikerült összebarátkoznom. Viszont a gyerekek nagyja, 1-2 fő kivételével elment oviba. Az én lányom még maradt és egy olyan helyre került, ahová hamar beilleszkedett, de én nem ismerek szinte senkit.

Most jön a lényeg: az egyik szülő (fogalmam sincs melyik, csak hallomásból tudom) kitalálta hogy karácsonyra közösen kéne valamit venni a gondozónőknek. Ez egy nagyon kedves ötlet, és való igaz, én is adtam nekik tavaly ajándékot. De az a problémám, hogy itt szinte senkit se ismerek és nem is nagyon futunk össze, csak a gyerekszekrényeken keresztül tudunk levelezni is. És az ismeretség hiánya miatt én nem nagyon szeretnék csapatba dolgozni, hisz a fene se tudja kinek adnék pénzt, és hogy tényleg annyi értékben lesz a véve az ajándék mint amibe mondják.

Nagyon gáz vagyok? elég sokat csalódtam már emberekben...


2013. dec. 10. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem félnék, hogy valaki a csoportpénzt dézsmálja, senkiből nem néznék ki ilyesmit.

Mi egyébként emailen tartjuk a kapcsolatot, ott megírja az SZMK-s, hogy mit vesz az összegyűjtött pénzből.

2013. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából azt se tudom hogy néz ki az illető...
2013. dec. 10. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor te ne adj bele, ennyi. Amúgyis tavaly már adtál, te 2. adnál, míg a többi csak először. Nem ciki.
2013. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlparázod, inkább próbálj ismerkedni azzal, akivel épp összefutsz, hátha egyszer megismered a szülők nagy részét.
2013. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként 2-3 emberke van, akikkel mindig dumálunk, ha összefutunk. de aki ezt például kitalálta, fingom sincs hogy kicsoda. igazad lehet utolsó, kicsit túlparázom, de hát véleményekre voltam kíváncsi úgy is:.)
2013. dec. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!