Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen személyes, jövedelmi,...

Milyen személyes, jövedelmi, munkahelyi stb. adatokat kell megadni abban a megállapodásban/szerződésben, amelyet bölcsibe adásakor íratnak alá? Mindkét szülő részéről kérik az adatokat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ezeket kérték,mindkét szülőrészéről(persze,ha együtt élnek) : -munkáltatói igazolás;-jövedelem igazolás;én egy olyan papírt vittem,h majd ekkortól fognak alkalmazni és x ft-ot fogok keresni-de utólag le kellett adnom a jöv.ig-t!--Személyes okmányok fénymásolata.--A gyerek és legalább az egyik szülő állandó lakcímmel kell rendelkezzen.--GyES-ről,családi pótlékról igazolás.3napnál nem régebbi orvosi igazolás a gyereknek.--A gyerek személyes okmányiról,anyakönyvi kivonatról fénymásolat.Most hirtelen ennyi jutott eszembe.De olvastam más bölcsibe űrlapot,komplett jövedelem-bevallást kell leadni(az mondjuk azért elég meredek volt)
2014. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!